Красуня Бех-Романчук з рекордом сезону стала чемпіонкою Європи

22:40 6 березня 2021
Марина Бех-Романчук

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук, що стала найкращим спортсменом України за підсумками 2020 року, завоювала «золото» на чемпіонаті Європи в приміщенні, що проходить у польському Торуні.

Марина Бех-Романчук з суперницями

Наша співвітчизниця в секторі для стрибків у довжину в своїй найкращій спробі «полетіла» на 6,92 м, причому зробила це в останній спробі, що стало рекордом сезону в світі. Друге місце посіла головна суперниця українки на всіх турнірах німкеня Маланка Міхамбо (6,88 м), третьою стала шведка Хадда Санья (6,75 м).

Додамо, що ця медаль стала для українських спортсменів першою на чемпіонаті Європи в Торуні, який триватиме до 7 березня. У завершальний день змагань у наших уболівальників надії на сектор для стрибків у висоту, де в фіналі братимуть участь наші Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Геращенко.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що українку Ярославу Магучіх визнали найкращою легкоатлеткою Європи за підсумками січня 2021 року.