Малиновський із «Аталантою» вилетів від «Реала» з Ліги чемпіонів: відеоогляди матчів

7:32 17 березня 2021
Малиновський проти Реала

У вівторок, 16 березня, відбулися чергові матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Слідом за французьким «ПСЖ», англійським «Ліверпулем», португальським «Порту» та дортмундською «Боруссією» путівки до наступного раунду завоювали англійський «Манчестер Сіті» та мадридський «Реал».

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу, матчі-відповіді

16 березня (середа)

«Манчестер Сіті» (Англія) — «Боруссія» (Менхенгладбах, Німеччина) — 2:0 (де Брюйне, 12, Гюндоган, 18). Перший матч — 2:0.

Як і перший очний матч суперників, поєдинок-відповідь прийняла «Пушкаш Арена» у Будапешті. І знову на нейтральній території підопічні Хосепа Гвардіоли не відчули особливих проблем із суперником, забивши двічі вже в перші 20 хвилин поєдинку. Спочатку де Брюйне класним ударом з-за меж штрафного відправив м'яча транзитом від поперечини до сітки, а потім Гюндоган відгукнувся на прекрасний розрізний пас Фодена та на класі переграв голкіпера.

До слова, перший забитий м'яч дозволив «городянам» довести загальну кількість голів за сезон до ста. Подібною результативністю «МанСіті» може похвалитися вже вісім сезонів поспіль, і з англійських клубів довша серія була лише у «Манчестер Юнайтед», який забивав не менше сотні голів протягом дев'яти сезонів — з 2004-го по 2013-й.

Після перерви підопічні Хосепа Гвардіоли були вже не настільки активні в атаці (відзначимо, що на 64-й хвилині на полі у складі «Сіті» з'явився українець Зінченко), хоча й могли доводити рахунок до розгромного, але для «Сіті» цілком вистачило й здобутої переваги, щоб упевнено пройти далі.

Додамо, що перед початком матчу оскандалилася російська бригада арбітрів на чолі з Сергієм Карасьовим. Традиційно перед матчами за участю англійських команд, чи то поєдинок прем'єр-ліги або єврокубкова зустріч, усі футболісти схиляють коліно на підтримку руху Black Lives Matter («Життя чорних важливі»). Так вчинили цього разу гравці «МанСіті» та «Боруссії». А ось рефері не стали наслідувати приклад футболістів та залишилися стояти на своїх двох…

«Реал» (Іспанія) — «Аталанта» (Італія) — 3:1 (Бензема, 34, Серхіо Рамос, 60, з пенальті, Асенсіо, 85 — Мюріель, 83). Перший матч — 1:0.

Після мінімальної домашньої поразки (0:1) наставник «бергамаскі» Джан П'єро Гасперіні був досить обережний у своїх прогнозах на матч-відповідь. Зокрема, наставник зазначив, що «досить зарозуміло думати, що його команда може обіграти „Реал“, і лише на полі буде видно, за рахунок чого» Аталанта «зможе стримувати суперника».

Тим не менш, із перших хвилин гості, у складі яких вийшов українець Руслан Малиновський, пішли вперед. І якби був трохи вдалішим Госенс, який замикав на куті воротарського фланговий навіс партнера, або спритнішим Пашаліч, удар якого в блискучому підкаті заблокував Рамос, хто його знає, як би далі проходив поєдинок. Але мадридці з Тоні Кроосом, який проводив сотий матч у Лізі Чемпіонів (четвертий німець, після Нойєра, Лама та Кана, кому вдалося досягти такого показника у найпрестижнішому клубному турнірі Європи), поступово відсунули гру від своїх воріт, а потім і взагалі відкрили рахунок в матчі. «Посприяв» цьому воротар «Аталанти» Спортьєлло, який невдало вибив м'яча від своїх воріт, Модріч перехопив та вивів фактично на порожні ворота Бензема — а Карім не схибив.

До слова, для француза цей гол став 70-м у Лізі чемпіонів, і за цим показником він вийшов на п'яте місце — більше результативних ударів лише у Роналду (134), Мессі (120), Левандовскі (72) та Рауля (71).

«Бергамаски» після пропущеного м'яча спробували «побрикатися» (зокрема, дальнім ударом відзначився Малиновський, але м'яч просвистів поруч зі стійкою), а господарям вдалося зняти всі питання про переможця в середині другого тайму. Ілічич втратив м'яча на своїй половині поля, мадридці розігнали швидку атаку, яку зупинив Толой фолом у власному штрафному майданчику. Арбітр призначив пенальті, який упевнено реалізував капітан «вершкових» Серхіо Рамос.

Незважаючи на те, що інтрига у протистоянні фактично «померла», обидві команди продовжували грати на зустрічних курсах та створювати моменти біля обох воріт. Зокрема, Малиновський двічі виводив на ударну позицію Сапату, але в обох випадках з пострілами нападника справлявся Куртуа (за подвигами основного голкіпера «вершкових» з лави запасних спостерігав українець Лунін), а Бензема цілком міг оформляти «дубль», але зігравши на добиванні після свого ж удару та сейва воротаря поцілив із близької відстані у стійку.

Втім, «бергамаскі» все ж вдалося забити свій гол, коли Муріель прекрасно виконав штрафний удар. Але все ж останнє слово залишилося за мадридцями — Асенсіо вдало замкнув на дальній стійці простріл Васкеса, встановивши остаточний рахунок.

Відзначимо, що в середу, 17 березня, відбудуться заключні матчі-відповіді 1/8 фіналу: «Баварія» — «Лаціо» (перший матч — 4:1) та «Челсі» — «Атлетіко» (1:0).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що будинки гравців «ПСЖ» Анхеля Ді Марії та Маркіньоса пограбували під час матчу чемпіонату Франції .