«Шахтар» ще раз програв «Ромі» і вилетів з Ліги Європи: відеоогляд матчу

21:46 18 березня 2021
Шахтар - Рома

У четвер, 18 березня, донецький «Шахтар» провів на порожньому «Олімпійському» в Києві матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти італійської «Роми» і, незважаючи на всі намагання, припинив виступи в єврокубковому сезоні.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

«Шахтар» (Донецьк, Україна) — «Рома» (Рим, Італія) — 1: 2

«Шахтар»: Трубін, Додо (Болбат, 82), Вітао, Кривцов, Матвієнко, Патрік (Марлос, 60), Маркос Антоніо, Майкон, Соломон (Судаков, 76), Тете (Коноплянка, 60), Мораєс (Дентіньо, 76).

Голи: Мораєс (59) — Майораль (48, 72).

Перший матч — 0:3.

Незважаючи на розгромну поразку в Римі, в «Шахтарі» «від малого до великого» вірили, що хлопцям Луїша Каштру до снаги не лише гідно провести дуель на «Олімпійському», а й відіграти три м'ячі, пропущені на «Стадіо Олімпіко». Більш того, голкіпер гірників Трубін в передматчевому інтерв'ю італійському порталу tuttomercatoweb.com запевнив, що всі в клубі — від гравців до тренера, від медперсоналу до менеджменту, від президента до завскладом — вірять в камбек з «Ромою», і команда зможе це зробити.

З перших хвилин гірники, навіть в заявці яких на гру через пошкодження не виявилося Степаненка та Ісмаїлі, а через коронавірус — Корнієнка, намагалися шукати шляхи до воріт підопічних свого колишнього тренера Пауло Фонсеки. Виходило, чесно кажучи, не дуже. Надто грамотно «Рома» вибудовувала оборону. Більш того, якби Майораль реалізував у свій роскішний шанс біля воріт донеччан, хоч якась інтрига наказала би довго жити вже в дебюті. У підсумку — нудна картина за підсумками першого тайму: удари — 4:2 (в отвір — 1:0).

Свій шанс орендований у «Реала» форвард Майораль використав відразу після перерви, головою переправивши м'яч у сітку воріт Трубіна. До честі «оранжево-чорних», вони досить швидко прийшли до тями, і на 59-й хвилині Мораєс спрямував м'яч в сітку воріт «Роми». Та римляни знову граючи вийшли вперед — знову зусиллями Майораля.

У час, що залишався до фінального свистка, гірники ще могли претендувати на пенальті за фол на Матвієнку, але у іспанського рефері Лаоса щодо цього була своя думка.

На попередній стадії турніру Пауло Фонсека, у якого дружина українка, вибив з розіграшу один свій колишній клуб (португальську «Брагу»), тепер ось — інший.

До речі, «Шахтар» другий сезон поспіль вилетів з єврокубків після «побачення» з італійським клубом (в півфіналі минулої Ліги Європи «оранжево-чорні» були розгромлені «Інтером» — 5:0).

Жеребкування пар ¼ і ½ фіналу Ліги Європи відбудеться в п'ятницю, 19 березня (початок — о 14:00).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що наречена футболіста «Шахтаря» Валерія Бондара оригінально підтримала українські команди перед поєдинками Ліги Європи.