Загребське «Динамо» без тренера-злочинця вибило «Тоттенхем» Моуріньо з Ліги Європи: відеоогляди матчів

7:44 19 березня 2021
Динамо Загреб - Тоттенхем

У четвер, 18 березня, відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. На жаль, після даної стадії Україна залишилася без своїх представників — «Шахтар» на порожньому НСК «Олімпійський» мінімально поступився італійській «Ромі» — 1:2 (перший матч — 0:3), а «Динамо» на виїзді також без допуску глядачів програло іспанському «Вільярреалу» — 0:2 (перший матч — 0:2).

Без сумнівів, головною сенсацією 1/8 фіналу став тріумф загребського «Динамо», яке змогло відіграти у лондонського «Тоттенхема» гандикап у два м'ячі після першого матчу. Клуб зі столиці Хорватії за кілька днів до звітного поєдинку залишився без головного тренера Зорана Маміча, засудженого до тюремного ув'язнення за фінансові махінації. Але даний факт лише згуртував команду, яка змогла в додатковий час дотиснути гостей із Туманного Альбіону та вибити з розіграшу турніру підопічних Жозе Моуріньо, які вважалися одними з головних претендентів на завоювання трофея. До слова, всі три м'ячі у складі динамівців забив 28-річний нападник Міслав Оршич (на фото в заголовку), який напевно запам'ятає цей вечір на все життя.

Серед інших несподіваних результатів — домашня поразка «Арсенала» від грецького «Олімпіакоса» (щоправда, лондонцям вистачило переваги після першого матчу, щоб пройти далі) та перемога норвезького «Мольде» в матчі з іспанською «Гранадою» (за сумою двох матчів далі пройшли представники примери). А ось у протистоянні титулованих грандів європейського футболу, «Мілана» та «Манчестер Юнайтед», усе вирішив єдиний гол чемпіона світу француза Поля Погба, викликаного Дідьє Дешамом на відбірковий матч ЧС-2022 проти збірної України .

Ліга Європи, 1/8 фіналу, матчі-відповіді

«Шахтар» (Україна) — «Рома» (Італія) — 1:2 (Мораес, 59 — Майораль, 48, 72). Перший матч — 0:3.

«Вільярреал» (Іспанія) — «Динамо» (Україна) — 2: 0 (Морено, 13, 36). Перший матч — 2:0.

«Арсенал» (Англія) — «Олімпіакос» (Греція) — 0:1 (Ель-Арабі, 51). На 82-й хвилині вилучений Ба («Олімпіакос»). Перший матч — 3:1.

«Динамо» (Хорватія) — «Тоттенхем» (Англія) — 3: 0 (Оршіч, 62, 83, 106). Перший матч — 0:2.

«Мольде» (Норвегія) — «Гранада» (Іспанія) — 2:1 (Вальєхо, 29, в свої ворота, Хестад, 90, з пенальті — Сольдадо, 72). Перший матч — 0:2.

«Мілан» (Італія) — «Манчестер Юнайтед» (Англія) — 0:1 (Погба, 49). Перший матч — 1:1.

«Рейнджерс» (Шотландія) — «Славія» (Чехія) — 0:2 (Олаїнка, 14, Станчу, 74). На 61-й хвилині вилучений Руф, а на 73-й — Балогун (обидва — «Рейнджерс»). Перший матч — 1:1.

«Янг Бойз» (Швейцарія) — «Аякс» (Нідерланди) — 0:2 (Нерес, 21, Тадич, 49, з пенальті). Перший матч — 0:3.

Додамо, що жеребкування чвертьфінальної стадії Ліги Європи пройде у п'ятницю, 19 березня (початок — о 14:00 за київським часом).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що наречена українського футболіста оригінально надихнула гравців «Шахтаря» та «Динамо» перед єврокубковими матчами.