«Дніпро-1» за шість хвилин розгромив «Львів»: відеоогляд матчу

20:57 2 квітня 2021
Дніпро-1 - Львів

У п'ятницю, 2 квітня, матчем в Дніпрі стартував 20-й тур чемпіонату України з футболу.

«Дніпро-1» — «Львів» — 5:1 (Чуже, 19, 65, Ігнатенко, 59, Когут, 63, Гонсалвез, 90+3 — Альваро, 71). На 43-й хвилині вилучений Ернест («Львів»). Молодіжні склади — 4: 2.

Сенсаційна перемога над «Шахтарем» (3:2) перед паузою, пов'язаною з матчами збірних, змусила всіх говорити про ФК «Львів». Але наставник команди Анатолій Безсмертний застерігав, що в поєдинку з «Дніпром-1» буде ще важче. Так воно і вийшло. У першому таймі на полі домінували господарі, реалізувавши один зі своїх моментів, коли хорватський легіонер дніпрян Чуже замкнув дальню стійку після необережної скидки захисника «Львова» Махмутовича. Погіршилося же положення гостей після того, як на останніх хвилинах першого тайму Ернест заробив повторне попередження та залишив свою команду в меншості.

Усі ж питання про переможця підопічним Ігор Йовічевіча вдалося зняти за шість хвилин другого тайму. У період з 59-ї по 65-у хвилину дніпряни забили тричі (в епізоді з голом Ігнатенка не обійшлося без рикошету, який дезорієнтував голкіпера), і реалізований Альваро пенальті лише трохи підсолодив гірку пігулку поразки для гостей. Останнє же слово все одно залишилося за господарями, які продовжили свою рекордну серію без поразок до семи матчів, коли Вагнер реалізував вихід віч-на-віч, відзначившись у дебютному матчі за «Дніпро-1».

14. «Рух» — 13 (18).

Бомбардири: 10 м'ячів — Віктор Циганков («Динамо»); 9 — Захедітабар Шахаб («Олімпік» / «Зоря»), Владислав Кулач («Ворскла»); 8 — Анатолій Нурієв («Минай»), Олександр Гладкий («Зоря»); 7 — Манор Соломон («Шахтар»), Філіп Будковський («Десна»); 6 — Андрій Тотовицький («Десна»), Младен Бартулович («Інгулець»), Руслан Степанюк («Ворскла»); 5 — Владислав Кочергін («Зоря»), Євген Селезньов («Колос»), Артем Довбік («Дніпро-1»), Ніка Сітчінава («Інгулець»).

Також в рамках 20-го туру чемпіонату України будуть зіграні такі матчі: «Маріуполь» — «Інгулець», «Рух» — «Зоря», «Десна» — «Олімпік» (3 квітня), «Минай» — «Колос», «Ворскла» — «Шахтар», «Олександрія» — «Динамо» (4 квітня).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, де дивитися онлайн матч чемпіонату України між «Олександрією» та «Динамо» .