«Маріуполь» у грі з сімома голами перестріляв «Інгулець»: відеоогляди матчів чемпіонату України

21:27 3 квітня 2021
Маріуполь - Інгулець

У суботу, 3 квітня, матчами в Харкові, Львові та Чернігові продовжився 20-й тур чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 20-й тур

3 квітня (субота)

«Маріуполь» — «Інгулець» (Петрово) — 4:3 (Бондаренко, 45+3, з пенальті, 46, 60, з пенальті, Стасюк, 67 — Плохотнюк, 52, Коваленко, 53, Шевцов, 88, з пенальті). Молодіжні склади — 1:2.

Приазовці підходили до матчу з «Інгульцем», маючи за плечима невтішну серію з восьми матчів без перемог у чемпіонаті. Але ОСК «Металіст» у Харкові, де команда Остапа Маркевича цього разу проводила домашній поєдинок (до слова, ювілейний, 300-й, у вищому дивізіоні країни), виявився для маріупольців фартовим. З огляду на те, що до компенсованого часу першого тайму на табло горіли нулі, нічого не віщувало такої результативності від команд. На перерву команди пішли за мінімальної переваги номінальних господарів, а от у другому таймі суперники подарували справжній голепад. У підсумку, приазовці «перестріляли» суперника, багато в чому завдяки хет-трику, який оформив орендований у донецького «Шахтаря» півзахисник Артем Бондаренко. До честі петровчан, вони боролися до останньої хвилини, але все ж поступилися з мінімальним рахунком.

«Рух» (Львів) — «Зоря» (Луганськ) — 0:2 (Громов, 8, 60). На 82-й хвилині вилучений Іванісеня («Зоря»). Молодіжні склади — 4:1.

Луганська «Зоря» виходила на гру з «Рухом» після двох поспіль поразок, і наступна невдача могла коштувати підопічним Віктора Скрипника третього рядка в турнірній таблиці. Перемогу гостям забезпечив дубль Громова, який у кожному з таймів забив два голи-близнюки після флангових передач Кабаєва. Варто сказати, що у «Руха» було достатньо можливостей, щоб уникнути поразки, але гравців господарів підвела реалізація.

«Десна» (Чернігів) — «Олімпік» (Донецьк) — 2:0 (Тотовицький, 44, Безбородько, 69). Молодіжні склади — 1:2.

Донецький «Олімпік» продовжив невтішну для себе серію, яка налічує вже сім поразок поспіль (з них п'ять — під керівництвом Юрія Калитвинцева, який прийшов наприкінці лютого), тим самим повторивши клубний антирекорд. У поєдинку з «Десною» все вирішили два м'ячі, які «олімпійці» пропустили наприкінці першого тайму, не встеживши у своїй штрафній за Тотовицьким, і в середині другої половини, коли Безбородько замкнув простріл Калитвинцева з флангу.

2 квітня (п'ятниця)

«Дніпро-1» — «Львів» — 5:1 (Чуже, 19, 65, Ігнатенко, 59, Когут, 63, Гонсалвез, 90+3 — Альваро, 71, з пенальті). На 43-й хвилині вилучений Ернест («Львів»). Молодіжні склади — 4:2.