У суперлізі Сербії забитий гол-красень з центру поля: відео шедевра

16:02 4 квітня 2021
Марко Пантич

Справжньою окрасою поєдинку суперліги Сербії між «Явором» із Іваньіци і аутсайдером чемпіонату ФК «Бачка Паланка», що відбувся напередодні, став гол півзахисника гостей Марко Пантича.

На 3-й хвилині зустрічі голкіпер господарів поля вийшов за межі штрафного майданчика і вибив м'яч на чужу половину поля. Але 22-річний Пантич спочатку виграв єдиноборство у суперника, а потім після рикошету від іншого гравця «Явора» підробив м'яч під зручну ногу і «вистрілив» з центрального кола, що стало повною несподіванкою для воротаря «білих».

Додамо, що в другому таймі «Явір» завдяки голу з пенальті зумів відігратися, і зустріч завершилася внічию — 1:1.

До речі, в нинішньому сезоні Пантич забив в чемпіонаті країни всього два м'ячі, і обидва рази він вразив ворота «Явора» (в першому колі суперники зіграли — 2:2).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що в Італії забитий фантастичний гол з 65 метрів.