«ПСЖ» в засніженому Мюнхені шокував «Баварію»: відеоогляди матчів Ліги чемпіонів

7:40 8 квітня 2021
Баварія - ПСЖ

У середу, 7 квітня, двома поєдинками в Мюнхені та Севільї завершилася ігрова програма перших матчів чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. ¼ фіналу. Перші матчі

7 квітня (середа)

«Баварія» (Німеччина) — «ПСЖ» (Франція) — 2:3 (Чупо-Мотінг, 37, Мюллер, 60 — Мбаппе, 3, 68, Маркіньйош, 28).

У день матчу Мюнхен засипало снігом. У буквальному сенсі — білим, пухнастим, справжнім зимовим. Здивовані німці навіть зняли відео на базі «Баварії», показавши білий покрив тренувальних полів.

Мабуть, футболісти «Баварії» перебували під таким враженням від квітневого снігопаду, що в перші півгодини пропустили двічі від «ПСЖ». Уже в дебюті зустрічі Неймар вивів до воріт Мбаппе, Кіліан пробив на силу, і м'яч від рук Нойєра залетів у сітку. А подвоїти свою перевагу гостям вдалося в середині тайму, коли знову Неймар блискучим пасом знайшов у штрафному майданчику Маркіньйоша, і той, опинившись віч-на-віч із воротарем, поцілив точно в кут.

Здавалося би, більшість команд опустили би руки після такого, та ще й у протистоянні з таким суперником, як «ПСЖ». Але не мюнхенці, нехай навіть граючи без свого найкращого бомбардира Роберта Левандовські, який надовго вибув через травму коліна, а також Гнабрі, який добре виявляв себе останнім часом, але захворів на коронавірус. До перерви підопічні Ханса-Дітера Фліка відіграли один м'яч зусиллями Чупо-Мотінга, який класно пробив головою після навісу Павара, а в другому таймі тиск на ворота парижан приніс свої плоди ще раз, коли Мюллер вдало замкнув навіс зі штрафного. Цей гол став для Томаса 48-м у найпрестижнішому клубному турнірі Європи, що дозволило йому зрівнятися з українцем Андрієм Шевченком та шведом Златаном Ібрагімовичем.

Тепер уже мюнхенці мали бути бути на підйомі, але за кілька хвилин на землю їх знову опустив Мбаппе, майстерно розібравшись із Боатенгом у штрафному майданчику та пробивши точно в кут. Цей м'яч став для француза 27-м у головному європейському клубному турнірі, і за показником результативності він обійшов Луїса Суареса («Атлетіко») та Маріо Гомеса. При цьому 22-річний форвард забив вісім (!) голів в чотирьох останніх матчах Ліги чемпіонів.

Цього разу «Баварії» вже не вдалося відігратися, незважаючи на тиск на ворота парижан (мюнхенці при володінні м'ячем 61% завдали 31 удар у бік воріт «ПСЖ», з яких 12 були в рамку). У підсумку перервалася унікальна серія мюнхенців у Лізі чемпіонів з 19 матчів без поразок — 18 перемог та 1 нічия.

«Порту» (Португалія) — «Челсі» (Англія) — 0:2 (Маунт, 32, Чілуелл, 85).

Поєдинок, що проходив через коронавірусні обмеження на нейтральній території, у Севільї на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан», не подарував особливої результативності. У першому таймі лондонці відкрили рахунок, коли Жоржиньйо блискучим пасом вивів до воріт Маунта, і той точно пробив в кут воріт, а наприкінці зустрічі Чілуелл скористався помилкою захисника, вискочив до воріт, обіграв воротаря та закотив м'яча в порожні ворота. У підсумку за відчутної переваги номінальних господарів (12:6 по ударах, 9:4 за кутовими) «Порту» зазнав «сухої» поразки й помітно ускладнив собі завдання виходу до півфіналу.

6 квітня (середа)

«Манчестер Сіті» (Англія) — «Боруссія» (Дортмунд, Німеччина) — 2:1 (де Брюйне, 19, Фоден, 90 — Ройс, 84).

«Реал» (Іспанія) — «Ліверпуль» (Англія) — 3:1 (Вінісіус Жуніор, 27, 65, Асенсіо, 36 — Салах, 51).

Нагадаємо, що чвертьфінальні поєдинки Ліги чемпіонів пройдуть 13−14 квітня.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Instagram видалив скандальний пост зірки «ПСЖ» Мауро Ікарді, який назвав свою дружину «сучкою».