Регламент

Розподіл місць у групах

У разі рівності очок у двох або більше команд після завершення всіх матчів групового етапу застосовуються такі критерії класифікації:

1. Найбільша кількість очок, набраних в очних зустрічах між командами;
  2. Найбільша різниця забитих та пропущених м'ячів в очних зустрічах між командами;
  3. Найбільша кількість забитих м'ячів в очних зустрічах між командами;
  4. Якщо після застосування критеріїв 1-3 команди все ще рівні за всіма вищезазначеними показниками (включаючи ситуацію, коли після застосування показників 1-3 для трьох команд з рівною кількістю очок одна зі збірних відрізняється від двох інших за вищевказаними показниками, а дві інші рівні за ними), критерії 1-3 знову застосовуються щодо матчів між рештою команд. Якщо це не визначає позиції команд, застосовуються критерії з 5-го по 10-й;
  5. Найбільша різниця забитих і пропущених м'ячів у всіх групових матчах;
  6. Найбільша кількість забитих м'ячів у всіх групових матчах;
  7. Найбільша кількість перемог в усіх групових матчах;
  8. Якщо в останньому раунді групового етапу дві команди, які мають рівну кількість очок і рівну кількість забитих і пропущених м'ячів, грають одна з одною, і матч завершується внічию, їх позиція визначається в серії післяматчевих пенальті (критерій не застосовується, якщо рівні показники у більш ніж двох команд);
  9. Очки «фейр-плей» (1 очко - за жовту картку, 3 очка - за червону);
  10. Позиція команди в загальному рейтингу відбіркового турніру.

Раунд плей-офф

Етап плей-офф, який почнеться після завершення групового етапу, проводиться за олімпійською системою з вибуванням з турніру команд, що програли. Якщо матч на цьому етапі завершується внічию після 90 хвилин основного часу, призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин кожен), кожна команда також отримує можливість зробити шосту заміну. Якщо і після завершення додаткового часу рахунок рівний, то переможець поєдинку визначається в серії післяматчевих пенальті.

Матчу за третє місце не буде: подібні зустрічі в останній раз проводилися в 1980 році.