Збірна України програла другий матч на Євро-2016, знову пропустивши два м'ячі

21:11 16 червня 2016
Ігровий момент матчу

У четвер, 16 червня, в Ліоні збірна України з рахунком 0:2 програла збірній Північної Ірландії. Матч проходив під проливним дощем. Потім пішов град, і головний арбітр прийняв рішення зупинити гру. На той момент наша команда вже пропустила перший гол.

Град швидко закінчився, а дощ продовжував йти. Проте, суддя дозволив командам вийти на поле. Він додав до основного часу шість хвилин.

Нашими кривдниками стали Гарет Маколі (49-а хвилина), який вискочив з-за спини Євгена Хачеріді після навісу зі штрафного і забив Андрію П'ятову головою, і Найалла Макгінна, який опинився вчасно на добиванні на останній хвилині доданого суддею часу. Пятов відбив перший удар здалеку, а наші захисники чомусь не кинулися на допомогу воротареві, чим і скористався 28-річний гравець «Абердіна».

Теоретично збірна України після двох програшів все ще зберігає шанси на вихід з групи. Але для цього нашій команді потрібно, щоб 16 червня збірна Німеччини з великим рахунком обіграла поляків, а потім українським футболістам необхідно самим розгромити тих же поляків. І бажано, щоб при цьому німці виграли ще й у Північній Ірландії. Ось такий складний розклад…