- 12:44 Відомий російський хокеїст помер за кермом автомобіля
- 12:20 «В Україні до війни я робила ритуальні пам’ятники. У Німеччині доглядаю 90-річних стареньких»: чим займаються українські біженки за кодоном
- 11:59 «Нам стає все більш очевидним, що путін грає в ігри»: у Сенаті США готові затвердити антиросійські санкції, незважаючи на позицію Трампа
- 11:34 Не мають пружності: дружина Євгена Кота про операцію на грудях
- 11:11 Гроші з картки спишуть, але платню за газ не зарахують: українцям нагадали про важливе правило
- 10:44 Два прості підживлення для пишного кропу: на замітку городнику
- 10:23 «Дія.Підпис» стане платною: кому, за що й скільки доведеться заплатити
- 09:56 Трамп вперше визнав, що путін не хоче припинення війни, але тиснути на росію не буде
- 09:29 Приватні будинки пошкоджено у Харкові внаслідок ракетного удару, а у Києві уламки дрону впали на школу
- 09:04 Українці почали отримувати листи з вимогою з'явитися до податкової: що відбувається
- 08:41 Неспокійна ніч у росії: дрони атакували Підмосков'я, Тульську, Липецьку та Калузьку області
- 08:15 Терезам важливо відстояти свої кордони, а Близнюкам не витрачати час на порожні розмови: гороскоп на 22 травня
Россиянку наказали за «оскорбление украинских полицейских»

В российском Красноярске суд арестовал на 10 суток активистку, оставившую в сети нелицеприятный комментарий по поводу действий УКРАИНСКОЙ полиции по отношению к нарушителю карантина в апреле 2020 года.
«Менты — пи**сы, и государство наше тоже, раз допускает такое по отношению к своему народу. Нельзя так не уважать людей и их право на свободу передвижения», — написала женщина в своем Facebook, перепостив видео задержания украинца полицейскими.
СЕНСАЦИЯ! В России жительницу Красноярска посадили на 10 суток за оскорбление УКРАИНСКИХ полицейских! Подробности в видео.
— Грани.Ру (@GraniTweet) December 10, 2020
Скоро придут за Соловьевым, Киселевым и другими пропагандистами!https://t.co/DldGiI2eJo pic.twitter.com/CQskWE6Yjj
Принимая решение, суд сослался на экспертизу, авторы которой признали «ментов» социальной группой.
Также, отмечают Грани.Ру, правоохранители могли отыграться на Подоляк, которая уже вступала с ними в конфликт в 2018 году. Тогда она во время антипутинской акции «Он нам не царь» 5 мая ударила ногой в правую голень полицейского Дмитрия Данилова. Суд обязал обидчицу выплатить Данилову 20 тысяч рублей компенсации, но активистка отказалась признать вину: у защиты была видеозапись, доказывающая, что женщина лишь взмахнула ногой, «приблизив ее к ягодицам полицейского, но не коснувшись их».
Напомним, накануне в Санкт-Петербурге российского политолога Валерия Соловья назначили 10 суток административного ареста за нарушение правил организации публичного мероприятия — так полиция назвала прогулку ученого по городу.
1460Читайте нас у Facebook