Український форвард став головним героєм матчу чемпіонату Бельгії: відео голів

9:11 27 січня 2021
Мар'ян Швед

Український нападник «Мехелена» Мар'ян Швед, який мав серйозний конфлікт з тренером, став головним героєм матчу 24-го туру чемпіонату Бельгії на полі аутсайдера турніру «Васланд-Беверена». Ексфутболіст «Карпат» відіграв у складі гостей весь поєдинок, привівши вболівальників гостьової команди у захват двома голами та результативною передачею.

На 9-й хвилині 23-річний футболіст, контракт якого належить шотландському «Селтіку», допоміг голландцю Санді Уолшу вивести «Мехелен» уперед, а на 26-й хвилині вже сам вразив ворота суперника — 2:0. Щоправда, футболістам «Васланд-Беверена» в час, що залишився, вдалося відіграти два м'ячі. Але, коли вже здавалося, що зустріч завершиться внічию, Швед на 92-й хвилині влучним ударом зблизька приніс своїй команді такі бажані три очки — 3:2.

Зазначимо, що шоста перемога у семи останніх поєдинках дозволила «Мехелену» з 32 очками піднятися у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії на 10-те місце. Сам же Швед у 10 поєдинках тричі вразив ворота суперників та віддав одну результативну передачу.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Мар'ян Швед забив дебютний м'яч за «Мехелен».