«Чорне» «Динамо» в меншості втратило очки в Маріуполі: відеоогляд матчу чемпіонату України

15:55 5 травня 2021
Динамо — Маріуполь

У середу, 5 травня, поєдинком на стадіоні імені Володимира Бойка в Маріуполі стартувала програма передостаннього, 25-го, туру чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 25-й тур

5 травня (середа)

«Динамо» (Київ) — «Маріуполь» — 0:0. На 51-й хвилині вилучений де Пена («Динамо»). Молодіжні склади — 2:1.

«Динамо»: Бойко, Тимчик (Кендзьора, 64), Забарний, Попов, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко (Леднєв, 87), Буяльський (Гармаш, 75), Циганков (Караваєв, 64), де Пена, Бесєдін (Родрігес, 75).

На формально домашню зустріч проти підопічних Остапа Маркевича чемпіон країни «Динамо» вперше вийшло на домашню арену «Маріуполя» (в першому колі суперники билися на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського) в чорному комплекті форми. За великим рахунком, всі свої завдання в чемпіонаті команда Мірчі Луческу вирішила ще раніше і тепер через ігри готується до фіналу Кубка України проти «Зорі» (13 травня в Тернополі). А маріупольці, що провалили весняну частину сезону (лише одна перемога — над «Інгульцем») ще теоретично навіть можуть вилетіти з елітного дивізіону. Та й той факт, що кольори господарів поля на правах оренди захищають близько півтора десятка футболістів… «Шахтаря» напевно мотивував обидві команди.

До нинішнього візиту до Маріуполя «біло-сині», які через травми не змогли задіяти Шепелєва та Андрієвського, виграли у суперника сім поспіль матчів в УПЛ з загальним рахунком 15:2. Щоправда, цього разу динамівці до перерви не змогли знайти проломи в обороні азовців, не завдавши за 45 хвилин жодного удару в площину воріт Гальчука. Більш того, «Маріуполь» кілька разів небезпечно «огризався», але надійно на останньому рубежі киян діяв голкіпер Бойко, який вперше в сезоні зіграв в УПЛ.

На початку другого тайму «Динамо» після вилучення з поля за дві жовті картки уругвайця де Пени залишилося в меншості. Але небезпечніше біля воріт столичного гранда, у складі якого 300-й матч зіграв півзахисник Гармаш, після цього не стало. Більш того, динамівці намагалися вирвати перемогу, але в підсумку змушені були змиритися з тим, що їхня переможна девʼятиматчева серія в УПЛ перервалася. До речі, підопічні Мірчі Луческу не змогли вразити ворота суперника в поєдинку чемпіонату України вперше з 8 листопада минулого року, коли зазнали своєї єдиної поразки в сезоні (0:3 з «Шахтарем»).