Суперник України на Євро-2020 втратив перемогу на сьомій компенсованій хвилині: відеоогляд матчу

9:24 2 червня 2021
Північна Македонія — Словенія

Опонент збірної України в груповому турнірі Євро-2020 команда Північної Македонії провела на національній арені «Тодор Проєскі» в Скоп'є контрольний матч проти Словенії.

Підопічні Ігора Ангеловскі в присутності на стадіоні 10 тисяч уболівальників тривалий час вели в рахунку завдяки голу на 55-й хвилині свого найкращого бомбардира у відборі Євро-2020, 21-річного півзахисника «Наполі» Еліфа Елмаса, але втратили перемогу на сьомій компенсованій хвилині зустрічі, коли у гостей відзначився Домен Чрнігой, — 1:1.

Північна Македонія: Дмітрієвські, Бейтулай (Рістевські, 70), Велковські, Муслім, Рістовські, Ніколов (Костадінов, 58), Адемі (Чурлмнов, 82), Аліоскі, Елмас (Хасані, 82), Трайковські (Трічковські, 58), Пандєв (Аврамовські, 70).

В останньому спарингу перед Євро-2020 македонці 9 червня прийматимуть на своєму полі збірну Казахстану, до речі, суперника команди Андрія Шевченка у відборі на ЧС-2022 .

Поки ж стала відома заявка збірної Північної Македонії на чемпіонат Європи:

воротарі — Столе Дімітрієвські («Райо Вальєкано», Іспанія), Даміан Шишковські («Докса», Кіпр), Рісто Янков («Работнічкі»);

захисники — Стефан Рістовські («Динамо», Хорватія), Дарко Велковські («Рієка», Хорватія), Вісар Мусліу («Фехервар», Угорщина), Езгіян Аліоскі («Лідс», Англія), Егзон Бейтулай («Шкендія»), Кіре Рістевські («Уйпешт», Угорщина), Гйоко Зайков («Шарлеруа», Бельгія);

півзахисники — Аріан Адемі («Динамо», Хорватія), Бобан Ніколов («Лечче», Італія), Еніс Барді («Леванте», Іспанія), Еліф Елмас («Наполі», Італія), Стефан Спіровські (АЕК, Кіпр), Тихомир Костадінов («Ружомберок», Словаччина), Ферхан Хасані («Партизані», Албанія), Даніель Аврамовські («Кайсеріспор», Туреччина), Марджан Радескі («Академія Пандєв»);

нападники — Горан Пандєв («Дженоа», Італія), Александр Трайковські («Мальорка», Іспанія), Іван Тричковські (АЕК, Кіпр), Влатко Стояновські («Шамблі», Франція), Дарко Чурлінов («Штутгарт», Німеччина), Мілан Рістовські («Спартак», Словаччина), Крсте Велкоскі («Сараєво», Боснія і Герцеговина).

Нагадаємо, що збірна України (24-а позиція в рейтингу ФІФА) битиметься з Північною Македонією (62-а) в другому турі групової стадії 17 червня на Національному стадіоні у Бухаресті.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що проведуть онлайн-трансляцію спарингу Україна — Північна Ірландія.