Бельгія — Росія — 3:0: відео голів матчу Євро-2020

8:00 13 червня 2021
Бельгія — Росія

У суботу, 12 червня, на стадіоні в Санкт-Петербурзі збірні Бельгії та Росії стартували на чемпіонаті Європи з футболу.

Нагадаємо, що бронзові призери ЧС-2018 не могли розраховувати в першій зустрічі на травмованого лідера команди Кевіна де Брюйне, а також на Акселя Вітселя, у якого теж є проблеми зі здоровʼям. У росіян через коронавірус із заявки на турнір викреслений півзахисник «Зеніта» Андрій Мостовий, замість котрого до команди приєднався Роман Євгеньєв з «Динамо».

За відео голів у поєдинку Бельгія — Росія в режимі онлайн ви могли стежити на сайті «ФАКТІВ» у цій новині.

Бельгія — Росія — 3:0

Голи: Лукаку (10, 88), Меньє (34).

1:0 Лукаку (10-я мин.)

2:0 Меньє (34-а хв.)

3:0 Лукаку (88-я мин.)

До речі, організатори фан-фестивалю у Львові обіцяли уболівальникам по 100 безкоштовних келихів пива за кожен гол Бельгії у ворота Росії…

У «дияволів» тепер серія з 10 поєдинків без поразок, у всіх вони відзначалися точними ударами. Крім того, бельгійці виграли у росіян шість зустрічей за однієї нічиєї.

Зазначимо, що перший поєдинок в групі B між збірними Данії і Фінляндії був перерваний в кінці першого тайму, коли футболіст господарів поля Крістіан Еріксен знепритомнів прямо на полі. Лікарі боролися за життя футболіста «Інтера». Матч на стадіоні «Паркен» поновили о 21:30, і фіни у підсумку виграли свій дебютний матч на чемпіонатах Європи — 1:0.

Все про Євро-2020: склади команд, турнірні таблиці, стадіони, регламент, призові

Розклад прямих телетрансляцій і календар матчів Євро-2020

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що проведуть онлайн-трансляцію матчу Нідерланди — Україна.