Стали відомі суперники «Динамо» та «Шахтаря» у чвертьфіналі Кубка України: відео жеребкування

14:19 15 грудня 2021
Кубок України з футболу

У середу, 15 грудня, у столичному Будинку футболу відбулося жеребкування пар ¼ фіналу Кубка України, який минулого сезону виграло київське «Динамо».

Спеціальними гостями церемонії стали олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна та легендарний ексфутболіст київського «Динамо» Василь Рац.

Нагадаємо, що на цій стадії турніру зіграють сім представників УПЛ і одна команда з першої ліги, яких перед жеребкуванням розділили на два «кошики» на підставі підсумкових місць у минулому чемпіонаті країни («сіяні» — «Динамо», «Шахтар», «Зоря», «Ворскла»; «несіяні» — «Дніпро-1», «Олександрія», «Львів», «Металіст»).

За підсумками жеребкування сформовані такі пари:

«Дніпро-1» — «Ворскла»

«Олександрія» — «Динамо»

«Металіст» — «Зоря»

«Львів» — «Шахтар»

Відео жеребкування Кубка України

Зазначимо, що матчі ¼ та ½ фіналу Кубка України заплановані на 2 березня та 20 квітня 2022 року відповідно. Володар трофею визначиться 11 травня.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Динамо» у матчі 1/8 фіналу Кубка України перемогло «Маріуполь», а «Шахтар» розгромив «Чорноморець».