ПОИСК
Андрій РАЙКОВИЧ

Андрій РАЙКОВИЧ

Міський голова Кропивницького. Заслужений працівник сільського господарства України.

Євген КОШЕВИЙ

Євген КОШЕВИЙ

Актор студії «Квартал-95», шоумен, телеведучий.

Василь ГОЛОБОРОДЬКО

Василь ГОЛОБОРОДЬКО

Поет, автор збірок «Зелен день», «Ікар на металевих крилах», «Слова у вишневому сорочках», «Українські птахи в Українському краєвиді». Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Анастасія БУНІНА

Анастасія БУНІНА

Актриса, знялася в 40 фільмах («Аврора», «Центральна лікарня», «Обручка з рубіном», «Сашка», «Лист очікування»). Дочка народних артистів України -- Леся Сердюка та Ірини Буніної.

Френсіс Форд КОППОЛА

Френсіс Форд КОППОЛА

Американський кінорежисер («Хрещений батько», «Апокаліпсис сьогодні»); сценарист і продюсер. Шестиразовий лауреат премії «Оскар» і лауреат інших кінематографічних нагород і номінацій.

Джекі ЧАН

Джекі ЧАН

Гонконгський, китайський та американський актор, каскадер, кінорежисер, продюсер, сценарист, постановник трюків і бойових сцен, майстер бойових мистецтв. Знявся в головних ролях більш ніж в ста фільмах. Володар почесної премії «Оскар» за внесок в кіномистецтво.

Рассел КРОУ

Рассел КРОУ

Австралійський і американський кіноактор («Гладіатор», «Ной», «Славні хлопці», «Своя людина», «Ігри розуму», «Знедолені», «Нокдаун» і «Мумія»). Лауреат премії «Оскар».

© 1997—2021 «Факти та коментарі®»

Усі права на матеріали сайту охороняються у відповідності до законодавства України.

Матеріали під рубриками «Офіційно», «Новини компаній», «На замітку споживачу», «Ініціатива», «Реклама», «Пресреліз», «Новини галузі» а також позначені символом публікуються у якості реклами та мають інформаційно-комерційний характер.