Книга Кери Смит "Знищ цей щоденник" второй месяц остается на первом месте в топ-десятке
Самые продаваемые книги украинских издательств
1. Кері Сміт. «Знищ цей щоденник», «Книжковий клуб»
Робота канадської художниці Кері Сміт стала бестселером у багатьох країнах світу. Книжка є записником, який містить безліч рекомендацій щодо того, як його можна спаплюжити або й взагалі знищити. Якою є доцільність такої діяльності — загадка для нас. Але якщо ви відчуваєте до неї потяг — це ваша книга.
2. Регіна Бретт. «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя», «Клуб сімейного дозвілля»
Регіна Бретт — відома американська журналістка, двічі виходила до фіналу Пулітцерівської премії в номінації «За коментар», лауреат численних премій за журналістську діяльність. 50 уроків — це роздуми про те, чому Регіна навчилася, перебуваючи в статусі матері-одиначки, коли шукала кохання там, де його не було, коли працювала над стосунками з Богом, боролася з раком і намагалася примиритися з важкими спогадами дитинства.
3. Пола Гоукінз. «Дівчина у потягу», «Клуб сімейного дозвілля»
Рейчел щодня сідає на той самий потяг. Проїжджаючи повз затишні приміські будиночки, вона щодня бачить подружню пару, яка снідає на веранді. Рейчел подобається спостерігати за ними, адже їхнє життя видається їй більш радісним, ніж її власне. Але одного разу в цьому безтурботному раю, яким вона уявляє їхню оселю, Рейчел побачила дещо приголомшливе. Дівчина розповідає про це поліції. Та їй не вірять…
4. Деніел Кіз. «Квіти для Елджернона», «Клуб сімейного дозвілля»
Одна з тих книг, на яких перевіряється людяність. Це витончена казка про молодого хлопця з генетичним розладом — фенілкетонурією. При такій хворобі неминуче відставання в розумовому розвитку. Клінічний ідіот Чарлі Гордон стає об'єктом наукового експерименту, виліковується від фенілкетонурії і як побічний ефект отримує вкрай високий інтелект. От тільки чи завжди розум стає щастям, чи завжди добрі наміри вчених виливаються в позитивні результати?
5. Томас Кініллі. «Список Шиндлера», «Книжковий клуб»
Роман, що ліг в основу одного з найпопулярніших фільмів Голлівуду, нарешті виданий українською. Для бізнесмена Оскара Шиндлера євреї з гетто і табору Плашув — просто дешева робоча сила. Однак зовсім скоро він відчуває безмежну повагу та співчуття до своїх робітників. Коли людей з Плашува починають перевозити до Освенціма, Оскар складає список тих, кого він нібито бере на фабрику. До нього увійшли понад тисячу людей, приречених на смерть. Аби врятувати їх, Шиндлер не шкодував ані грошей, ані сил, ані часу.
6. Сергій Лойко. «Аеропорт», «Брайт Стар Паблишинг»
Автор книги — фотокореспондент газети «Лос-Анджелес Таймс» Сергій Лойко, який став відомим в Україні завдяки чудовим фотографіям захисників донецького аеропорту. «Аеропорт» — це не хроніка, не літопис. Це художній вимисел, заснований на реальних фактах. У книзі багато персонажів, переплетених драматичних сюжетних ліній. Роман не тільки і не стільки про війну. Він і про любов, про зраду, пристрасть, ненависть, лють, ніжність, відвагу, біль і смерть. Іншими словами, про наше сьогоднішнє й учорашнє життя.
7. Василь Шкляр. «Чорне сонце», «Книжковий клуб»
Російсько-українська війна очима бійця полку «Азов». Хто і навіщо затягує криваву драму? Чому гинуть найкращі? Чому місцеві вважають своїх визволителів ворогами? Яким наш герой бачить майбутнє Вітчизни? Глибока, сповнена смутку, болю й надії оповідь хлопця, якого честь і сумління змусили взяти зброю. До видання ввійшли твори «Чорне сонце», «Танець під чортову дудку», «Крук — птаха нетутешня», «Останній шанс Захара Скоробагатька», «Високі гори у Ялті», «Цілком таємні історії».
8. Айн Ренд. «Атлант розправив плечі. Несуперечність», «Наш формат»
Перша частина найпопулярнішого роману американської письменниці. Вперше цей роман був надрукований у 1957 році. З того часу він користується величезним успіхом. Роман пропагує цінності вільного ринку і, за словами критиків, містить елементи різних літературних жанрів: наукової фантастики, детективної історії і, що найголовніше, великої політичної притчі. Згідно з даними опитування 1991 року, проведеного Бібліотекою Конгресу США та Клубом книжки місяця, «Атлант розправив плечі» був другою після Біблії книгою, яка призвела до найбільших змін у житті американських читачів.
9. Сунь Цзи. «Мистецтво війни», «Видавництво Старого Лева»
Навряд чи треба довго пояснювати, чому класичний китайський трактат про мистецтво ведення війни сьогодні набув великої популярності в Україні. Втім, перекладач Сергій Лесняк, історик філософії Сходу, переконаний, що філософськостратегічний твір давньокитайського воєначальника та викладені в ньому ідеї і поради стосуються не лише стратегії бою і завоювання, але й усієї діяльності людини, зокрема й бізнесу.
10. Джонатан Сафран Фоєр. «Страшенно голосно і неймовірно близько», «Клуб сімейного дозвілля»
Дев’ятирічний Оскар Шелл має важливе й надзвичайно секретне завдання, яке охоплює всі п’ять округів Нью-Йорка. Його мета — знайти замок, до якого підходить загадковий ключ із комірчини Оскарового батька, який загинув у Всесвітньому торговельному центрі 11 вересня 2001 року. Ця, на перший погляд, нездійсненна справа дасть змогу хлопчику познайомитися з очевидцями різних подій і забезпечить йому бурхливу, зворушливу, місцями надзвичайно веселу подорож, яка допоможе загоїти всі рани.
Рейтинг составил Роберт ВАСИЛЬ, «ФАКТЫ»,
по результатам продаж в сети книжных магазинов «Є»
Читайте нас в Facebook