Українська красуня перемогла на найпрестижнішому фітнес-турнірі у світі (фото)

10:43 20 травня 2019
Українська красуня перемогла на найпрестижнішому фітнес-турнірі у світі (фото)

31-річна Оксана Оробець із Черкас перемогла на турнірі Arnold Classic Africa IFBB Elite Pro — найпрестижніших змаганнях з фітнесу та бодібілдингу у світі, що проходили у Йоганнесбурзі (ПАР).

Українська спортсменка не залишила шансів своїм конкуренткам, продемонструвавши ідеальну фігуру та відмінну фізичну форму.

Додамо, що у листопаді 2018-го Оробець стала чемпіонкою світу на змаганнях, які вперше проводилися серед професіоналів Elite IFBB у жіночих категоріях із сумарним призовим фондом 100 000 $.

Тішать не лише медалями: топкрасуні українського спорту за версією «ФАКТІВ»

Окрім Оробець, також золоті медалі на змаганнях здобули ще двоє українців. У категорії «пляжний бодібілдинг» переміг Дмитро Горобець, а у категорії «класичний пляжний бодібілдинг» не виявилося рівних Сергію Данильцю.

Дмитро Горобець

Сергій Данилець

Зазначимо, що на турнірі стався казус з Арнольдом Шварценеггером — на легендарного актора та політика, який прилетів до ПАР для участі в офіційних заходах з нагоди відкриття фестивалю Arnold Sports Africa, було здійснено напад, коли «Залізний Арні» спілкувався з фанатами.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що українка виграла десятиденний марафон у США.