- 18:52 Шпарагівка на зиму: авторський рецепт від Тетяни Літвінової
- 18:44 Сильна злива «зупинила» дорожній рух в Києві: де було ускладнено пересування транспорту
- 18:31 Німеччина має не тільки заплатити, а й поставити зброю: подробиці скандалу із ППО для України
- 18:29 Балашов, Королевська, Латиніна: Зеленський ввів нові персональні санкції проти антиукраїнських пропагандистів
- 18:12 У росії недалеко від міста-мільйонника вибухнув потяг з небезпечною «хімією»
- 17:54 Восени стане легше: експерт порадував прогнозом щодо цін на низку продуктів
- 17:32 Сумне обличчя: експерт з родини Віндзорів розкрив таємницю принца Гаррі та його дружини
- 17:17 ДТП за участі працівника прокуратури у Києві: постраждала померла, водій був п’яним
- 16:55 Майже 1500 грн додатково до пенсії: як отримати відразу дві надбавки до виплат
- 16:47 Усик втратив дружину після бою на «Уемблі», та у відповідь написала чоловікові послання
- 16:31 Ми ніколи не просили їх воювати від нашого імені: в Угорщині зробили цинічну заяву щодо війни в Україні
- 15:53 Як за допомогою пластикової пляшки прочистити засмічення в унітазі
В густонаселенном жилом массиве Одессы — Черемушки — с третьего этажа многоквартирного дома «выпала» 56-летняя женщина. Пострадавшую, которая едва не скончалась на месте происшествия, «скорая помощь» доставила в больницу в тяжелом состоянии. Медики диагностировали у пациентки множественные переломы, сотрясение мозга и закрытую черепно-мозговую травму. Ранее в Николаеве поздно вечером пожилую женщину сбросил с балкона седьмого этажа ее пьяный сын.
Как сообщили в полиции, ЧП в Одессе произошло на улице Космонавтов. По предварительным данным, пострадавшая не сама упала с такой высоты, а ее сбросил 32-летний гражданский муж.
Подозреваемый задержан. По факту открыто уголовное производство. Правоохранители устанавливают причины и обстоятельства случившегося.
Ранее «ФАКТЫ» сообщали, что в Москве после совместного застолья мужчина выбросил из окна соседку по дому.
Также в России мать выбросила из окна двухлетнюю дочку и выпрыгнула вслед за ней.
А в Чугуеве Харьковской области отец выбросил из окна четвертого этажа пятилетнего сына.
14161Читайте нас у Facebook