Найепічніший момент в історії баскетболу потрапив на відео

14:27 4 грудня 2019
Найепічніший момент в історії баскетболу потрапив на відео

Кричущий за своєю несправедливістю і один із найепічніших епізодів в історії баскетболу відбувся в матчі регулярного чемпіонату Національної баскетбольної ліги (НБА) між «Сан-Антоніо Сперз» та «Х'юстон Рокетс».

У четвертій чверті при атаці «Сперз» лідер «Рокетс» Джеймс Харден перехопив м'яч і з центру майданчика вибіг один на один на кільце суперника. При виконанні «данку» (кидок у баскетболі, при якому спортсмен вистрибує вгору і однією чи двома руками кидає м'яч крізь кільце зверху вниз) м'яч закрутився у кошику та вискочив із нього. Арбітри «проморгали» цей епізод і, попри протести самого Джеймса та тренера «Х'юстона» Майка Д`Антоні не зарахували результативний кидок.

Примітно, що на той момент «Х'юстон» вигравав у суперника 102:89, але несправедливість, що трапилася, вивела баскетболістів «Рокетс» з моральної рівноваги. У підсумку «Сан-Антоніо» зрівняв рахунок у основний час, а потім і вирвав перемогу в овертаймі — 135:133.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що воротар футбольної команди з Туреччини отримав вилучення на 20-й секунді матчу.