Українець Михайличенко забив гол-красень у дебютному матчі за «Андерлехт» (відео)

21:06 16 серпня 2020
Богдан Михайличенко

23-річний український захисник Богдан Михайличенко, який перейшов із луганської «Зорі» до бельгійського «Андерлехта», успішно дебютував у новій команді.

Потрапивши вперше до заявки 34-разового чемпіона країни на матч 2-го туру проти «Сент-Трюйдена», причому одразу до основного складу, Михайличенко зумів відкрити рахунок наприкінці першого тайму. На 41-й хвилині, отримавши м'яч неподалік центрального кола, Богдан сміливо пішов уперед і, незважаючи на наявність на шляху як мінімум п'ятьох опонентів, дійшов до штрафного майданчика, після чого точно пробив у нижній кут.

На початку другого тайму «Сент-Трюйден» залишився у меншості, а потім «Андерлехт» подвоїв рахунок. На останніх хвилинах брюссельці пропустили, але вже у компенсований час відновили свою перевагу у два м'ячі та здобули перемогу — 3:1. Зазначимо, що українець провів на полі весь поєдинок.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що український нападник Мар'ян Швед перейшов із шотландського «Селтіка» до бельгійського «Мехелена».