- 12:35 Планували теракти у Полтаві та Дніпрі: в Україні затримали агенток росії
- 12:29 «Для мене це було шоком»: переможниця 15-го сезону «МастерШеф» про випробування під час великої війни та хейт на проєкті
- 11:57 Вбивство полковника Воронича: росіяни використали «одноразових» кілерів з паспортами Азербайджану
- 11:32 «Кувалда» Трампа: США готують безпрецедентний удар по путіну і його союзниках
- 10:59 Фаршировані перці без крупи: Діана з Житомирщини порадила страву, яка підкорить сердечко кожного українця
- 10:26 Візит Келлога до Києва: США готують нову фазу підтримки України?
- 09:59 Пенсія у розмірі 14 тис. грн: хто з українців буде отримувати такі виплати у 2025 році (не судді і не прокурори)
- 09:36 Трамп бачив: головний тренер «ПСЖ» Луїс Енріке схопив за горло футболіста «Челсі» після фіаско у фіналі
- 09:29 «Він гарно говорить, а потім всіх бомбить»: після розмови з путіним Трамп хоче передати Україні, крім Patriot, і наступальну зброю, здатну досягти москви
- 08:57 Ворог обстріляв області на сході та півдні країни, є поранені
- 08:18 Проблеми Левів вирішаться самі собою, а Стрільцям треба бути обережнішими з грошима: гороскоп на 14 липня
- 00:14 Підсумки клубного чемпіонату світу-2025 з футболу: усі результати та відеоогляди матчів
Участник АТО, агитатор-волонтер, которого 14 октября ранили в Соломенском районе Киева, получил восемь ударов ножом.
Об этом в Telegram-канале сообщает мэр столицы Виталий Кличко. «При обследовании врачи обнаружили восемь ножевых ранений в различные части тела! Парня прооперировали и госпитализировали в реанимационное отделение. Сейчас его состояние врачи оценивают как стабильное. Он пришел в себя и уже может разговаривать», — пишет столичный городской голова.
По словам Виталия Кличко, медики успели вовремя оказать помощь — счет шел буквально на минуты. «И полиция сработала оперативно. Напавшего задержали в тот же вечер. Ему уже сообщили о подозрении», — добавил он.
Иллюстративное изображение PublicDomainPictures с сайта Pixabay.
1184Читайте нас у Facebook