- 13:31 Стала відома країна, куди рф може невдовзі направити свої ракети
- 13:11 На фестивалі у Закарпатті десятки людей отруїлися водою із… знаменитого водоспаду
- 12:51 Соковиті, ароматні та дуже ніжні овочеві котлетки: кохання з першого шматочка
- 12:30 «Був відчай, я вже просив все зупинити»: як спортсмен з Полтави встановив унікальний світовий рекорд за 24 години
- 12:01 Знаменитий футболіст, який поміняв дружину на її племінницю, забив фантастичний гол з кутового
- 11:32 У Сенаті США схвалили виділення 500 мільйонів доларів на зброю для України — ЗМІ
- 11:14 СБУ ліквідувала російських агентів, які вбили у Києві полковника спецслужби Воронича
- 10:46 При розрахунку пенсії українцям дозволили виключати періоди з низькою зарплатою: як це може позначитися на розмірі виплат
- 10:23 Смертельні розваги: дитина загинула в аквапарку на Полтавщині
- 09:59 Клубний чемпіонат світу-2025 з футболу: календар, результати та відеоогляди матчів, розклад телетрансляцій
- 09:31 Ми не зупинемо росію, перетворюючись на її копію: журналістка про відсутність справедливості в державі
- 09:06 Вночі ворог ударив по Дніпропетровщині та центру Херсона
В Киеве мужчина жестоко избил в подъезде многоэтажки щенка и выбросил его на улицу замерзать. Видео опубликовал Телеграм-канал «Киев сейчас».
Инцидент произошел на улице Бульварно-Кудрявская. Личность живодера установлена. Полиция его уже допросила.
На кадрах видно, как мужчина, держа животное на поводке, наносит ему удары ногами. После этого он выбросил собаку на улицу.
Видео 18+
По информации Telegram-канала «Киев Оперативный», сейчас с животным все в порядке. Собаку подобрала девушка, с которой позже зоозащитники отвезли щенка в ветлечебницу. Там провели полное обследование.
Документы по обследованию зоозащитники планируют передать полиции.
«Огромное спасибо всем, кто помогал, не спал и максимально поддерживал. Отдельное спасибо девушке (она попросила остаться анонимом), зоозащитникам, волонтерам и конечно вам, люди!», — написал Лев Ремнев.
Как сообщали «ФАКТЫ», сегодня, 18 января, киевский суд вынес оправдательный приговор самому известному догхантеру Алексею Святогору. Судья не увидела в действиях мужчины состава преступления. Прокуратура намерена обжаловать приговор.
1114Читайте нас у Facebook