- 17.05 22:26 Цю каву подають із фініками: незвичайний напій варто спробувати
- 17.05 21:59 Улюблений смаколик королів: готується дуже швидко і просто
- 17.05 21:30 Вигляд доньки Анджеліни Джолі та Бреда Пітта, що виходила з лікарні, схвилював шанувальників
- 17.05 21:01 Тільки не пакети: поширена помилка на кухні, через яку полуниця швидко псується
- 17.05 20:35 Пройшов Харківський, Донецький та інші напрямки: в бою загинув 52-річний воїн зі Львівщини
- 17.05 20:07 Пишні шоколадні вареники на пару: дуже смачна страва української кухні
- 17.05 19:56 Водоліям — «Імператор», Левам — «Зірка», а Тельцям — «Король Пентаклів»: Таро-прогноз та поради карт на 18 травня
- 17.05 19:48 У кремлі назвали умови можливої зустрічі Зеленського і путіна
- 17.05 19:44 Національна гвардія України отримала покращений «Град»: експерт знайшов у ньому сумнівне рішення
- 17.05 19:27 Військовий побив мобілізованого у Вінницькому ТЦК: що відомо про конфлікт
- 17.05 19:05 Ціни підштовхують до вегетаріанства: економіст пояснив, чи варто очікувати здешевшання м’яса
- 17.05 18:46 Перехід з одного виду пенсії на інший: експерт пояснив, коли це вигідно
Діти Роналду привітали тата з рекордом запальними танцями та читанням репу

Молодші діти португальця Кріштіану Роналду, який перевершив рекорд легендарного Пеле за кількістю забитих м'ячів в офіційних матчах, оригінально привітали главу сімейства з унікальним досягненням.
Наречена футболіста Джорджина Родрігес виклала на своїй сторінці в Instagram відео, на якому трирічні Матео, Єва та Алана-Мартіна читають реп та запально танцюють під кліп, який у цей час показується на плазмовому телевізорі. При цьому сама Джорджина знімає «концерт» на телефон, а старший син Кріштіану-молодший спостерігає за тим, що відбувається, сидячи на дивані.
«Пишаємося татом. Найкращий бомбардир в історії. Ми любимо тебе, Кріштіану», — підписала Родрігес під роликом, який менш ніж за добу подивилися 3,5 млн користувачів.
Відзначимо, що після вильоту «Ювентуса» з Ліги чемпіонів почали з'являтися чутки про те, що Роналду має намір залишити Турин та повернутися до мадридського «Реалу». Сам футболіст поки ніяк не коментує дану інформацію.
Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що дружина Ліонеля Мессі показала емоції синів після шикарного гола тата за «Барселону» .
3037Читайте нас у Facebook