- 12:20 Рятівна вишиванка: більш як 100-літній музейний експонат у Кременчуці слугує оберегом для воїнів
- 12:07 Гроші, цілі, кар’єра: до кого скоро прийде фінансове процвітання після періоду випробувань
- 11:45 Більше ніякого «рок-н-роллу» від машинки не побачите: як змусити пралку стояти нерухомо на місці
- 11:22 Від росії до Китаю і білорусі: хто одягає і озброює бійців КНДР, які воюють проти України
- 10:51 Потап з пляшкою в руці натякнув на відкриття нового ресторану та побував у паралельній реальності
- 10:36 Гол-шедевр ударом зі своєї половини поля прикрасив матч чемпіонату Нідерландів
- 10:34 Намагався продати ворогу закриту інформацію про військові об’єкти Черкащини: СБУ затримала чергового зрадника
- 10:25 Вашингтон проти: США не хочуть бачити Зеленського на саміті НАТО
- 09:55 Зелена цибуля на зиму: як заготувати корисну зелень без втрат смаку та аромату
- 09:31 Колишній політв’язень Кремля отримав дипломатичну посаду після повернення з російського полону
- 09:25 Чому затримують пенсію та куди звертатися
- 09:07 Україна втратила ще одного героя: на фронті загинув актор Максим Неліпа
В СБУ викрили міжрегіональну мережу інтернет-агітаторів, які брали участь в інформаційних операціях проти України, виконуючи завдання «іноземної сторони».
Як повідомляють в українській спецслужбі, агітатори закликали до повалення конституційного ладу і порушення територіальної цілісності держави. Вони — мешканці Чернігівської і Сумської областей, Запоріжжя та Одеси.
Зокрема, в житель Чернігова поширював завідомо брехливу інформацію про ВСУ і популяризував бойовиків з ОРДЛО. Він адміністрував кілька груп у соціальних мережах, розміщуючи інформацію, отриману з пропагандистських інтернет-видань РФ і сайтів НЗФ. А житель Прилук, що на Чернігівщині, у соцмережах закликав до захоплення державної влади.
На Сумщині мешканець Конотопа в одній із заборонених в Україні соцмереж поширював матеріали з публічними закликами до зміни державного кордону України і насильницького повалення конституційного ладу.
Аналогічні публікації розміщував і житель Запоріжжя, який зараз перевіряється спецслужбою на причетність до діяльності незаконних збройних формувань у ОРДЛО. Також на подібних діях попався і одесит — адміністратор груп в соцмережах.
Раніше в Службі безпеки України повідомляли про викриття двох кримінальників, які відбувають покарання — вони обдурили кілька сотень підприємців, заволодівши майже мільйоном гривень.
Фото СБУ.
811Читайте нас у Facebook