- 19:18 Щонайменше півтора року: скільки часу піде у рф на ремонт пошкоджених літаків Ту-160М
- 19:05 Пенсії в Україні — кому стаж зарахується у подвійному розмірі
- 18:56 Останнє підживлення часнику: що дати рослині для збільшення її головки
- 18:49 Можливість буде: Зеленський розповів, що збирається обговорювати з Трампом та іншими лідерами на саміті G7
- 18:30 «Під руку з Софією Ротару»: журналіст Дмитро Гордон поділився рідкісним фото
- 18:25 Король Чарльз надіслав чіткий меседж принцу Гаррі та Меган Маркл
- 17:57 Знову з де Рамон, і знову у «дивному» наряді: Бреда Пітта з дівчиною «застукали» у центрі Нью-Йорку
- 17:55 Українці з інвалідністю можуть отримати до 800 тис. грн: що потрібно зробити
- 17:52 Готова допомогти: популярна співачка звернулася до Вєрки Сердючки
- 17:22 Окупанти розгорнули наступ на Дніпропетровщину з трьох боків: що далі
- 16:54 Люди радіють: популярна співачка опинилася у центрі ракетних обстрілів у Ізраїлі
- 16:49 Потап підтримав Сердючку і «загримів» у лікарню
На Донбасі загинув грузинський боєць «Закарпатського легіону»: названо ім'я героя

У неділю, 18 квітня, на Донбасі загинув старший солдат 128-ої гірничо-штурмової бригади Давид Мурманович Шартава. Про це йдеться на сторінці Закарпатського легіону у Facebook.
Давид (Дато) Шартава — грузин з Тбілісі. У ВСУ прийшов у складі «Грузинського легіону». На фронті з перших днів війни з Росією.
«Ворог у черговий раз порушив усі домовленості і не дотримувався режиму тиші. Такі дії призвели до непоправних наслідків. Щирі співчуття родині загиблого воїна. Ми ділимося з близькими болем втрат і робимо все, щоб опонент пошкодував, що він скоїв цей злочин», — написали побратими загиблого.
У цей же день ще один військовослужбовець отримав осколкове поранення.
Як повідомляли «ФАКТИ», Росія стягує війська до кордону з Україною. Останнім часом на фронті почастішали ворожі обстріли, українські сили зазнають втрат.
фото facebook.com/
818Читайте нас у Facebook