«Динамо» розгромило кривдника «Шахтаря» «Агробізнес» у півфіналі Кубка України: відеоогляд матчу

17:53 21 квітня 2021
Агробізнес — Динамо

У середу, 21 квітня, в поєдинках з глядачами на стадіонах в Тернополі і Олександрії визначаються фіналісти розіграшу Кубка України з футболу.

Кубок України. ½ фіналу

«Агробізнес» (Волочиськ) — «Динамо» (Київ) — 0:3 (Леднєв, 45, Бесєдін, 67, Буяльський, 81).

«Динамо»: Бойко, Миколенко, Попов, Сирота, Тимчик (Караваєв, 46), Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 66), Леднєв (Буяльський, 66), Родрігес (Сідклей, 66), Циганков, Бесєдін (Супряга, 79) .

Один з лідерів першої ліги «Агробізнес» з Волочиська, який очолює екс-гравець і тренер «Карпат» Олександр Чижевський, в поточному розіграші, скажімо прямо, і так вже стрибнув вище голови, прибравши зі свого шляху полтавську «Ворсклу» і донецький «Шахтар». Тому в дуелі з без п'яти хвилин чемпіоном країни «Динамо» хлопцям з Хмельницької області, за великим рахунком, втрачати було нічого. В очах своїх уболівальників — вони і так герої. Але приклад першолігового «Інгульця», який в 2019 році дістався до кубкового фіналу, надихав футболістів «Агробізнеса» на новий подвиг.

Динамівці, які прибули на півфінал без поляка Кендзьори і одного з героїв поєдинку з «Шахтарем» уругвайця де Пени, котрі отримали пошкодження, з перших хвилин упевнено повели гру, але змогли «розпечатати» ворота голкіпера Артима лише на 45-й хвилині, коли після пасу Родрігеса Леднєв сильно і точно пробив з-за меж штрафного майданчика — 0:1.

Після відновлення гри «Агробізнес» спробував організувати хоч якусь контргру, але гольові моменти, головним чином, продовжували виникати біля воріт колективу першої ліги. На 66-й хвилині рефері Козиряцький призначив пенальті у ворота команди Чижевського за фол на Сироті, але сам же після перегляду VAR скасував «позначку». Чесно кажучи, дивне рішення служителя Феміди (в тому епізоді захисник Курило по черзі встиг сфолити і правою, і лівою ногами!)

Щоправда, незабаром Бесєдін дальнім «пострілом» застав голкіпера номінальних господарів поля зненацька, а на 81-й хвилині Буяльський прицільним ударом з меж штрафного майданчика довів рахунок до великого — 0:3.

«Динамо», що ледь не вилетіло з турніру після «валідольного» протистояння з «Колосом», 18-й раз вийшло до фіналу Кубка країни. Раніше вдалими були 12 спроб «біло-синіх» завоювати трофей (нагадаємо, що рекордсмен — «Шахтар» — вигравав Кубок України 13 раз, зокрема шість разів під керівництвом… Мірчі Луческу).

Суперник «біло-синіх» у вирішальному кубковому матчі, який 13 травня прийие Тернопіль (дата фіналу зміщена на один день вперед через перенесення ігор 25-го туру УПЛ на 5 травня, а 26-го — на 9 травня), визначиться через кілька годин у протистоянні «Олександрії» та «Зорі».

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Динамо» відсудило у бразильського «Сан-Паулу» понад 3 мільйони євро за трансфер півзахисника Че Че.