Шість голів від «МЮ» і переможні пісні «Вільярреала»: відеоогляди півфіналів Ліги Європи

7:38 30 квітня 2021
Манчестер Юнайтед — Рома

У четвер, 29 квітня, на аренах Вільярреала і Манчестера відбулися перші півфінальні зустрічі Ліги Європи, фінал якої 26 травня прийме польський Гданськ. 11 м'ячів — у двох поєдинках!

Ліга Європи. ½ фіналу. Перші матчі

«Манчестер Юнайтед» (Англія) — «Рома» (Італія) — 6:2 (Бруну Фернандеш, 9, 71, з пенальті, Кавані, 48, 64, Погба, 75, Грінвуд, 86 — Пеллегріні, 15, з пенальті, Джеко, 34).

З легендарним «Олд Траффорд» у вболівальників римського клубу пов'язані сумні спогади. Саме на арені в Манчестері «Рома» в 2007 році зазнала в матчі Ліги чемпіонів своєї найбільшої поразки в єврокубках — 1:7. Та й взагалі раніше «вовки» виграли лише один з 17 єврокубкових матчів в Англії за десяти поразок (три з них — на «Олд Траффорд»).

Нічого доброго не віщував гостям з Вічного міста і початок нинішньої зустрічі. Вже на 2-й хвилині «зламався» півзахисник гостей Верету (незабаром римлянам довелося через травми міняти ще двох гравців, зокрема воротаря!), а на 9-й хвилині ефектна триходівка господарів поля завершилася голом Бруну Фернандеша — 1:0.

Але пройшло лише шість хвилин, і «Рома» відігралася. Колись найдорожчий футболіст світу француз Погба зіграв у своєму штрафному майданчику рукою, і капітан римлян Пеллегріні впевнено реалізував пенальті. Більш того, гості з Апенінського півострова ще до перерви вийшли вперед — відзначився боснієць Джеко.

Щоправда, ледь розпочався другий тайм, команда Уле-Гунара Сульшера відігралася: шикарний удар в «дев'ятку» вдався Кавані. Далі — більше. На 64-й хвилині уругваєць оформив «дубль», на 71-й його прикладу послідував Бруну Фернандеш, який реалізував пенальті, на 75-й забив Погба, а на 86-й Грінвуд довершив розгром підопічних екс-тренера «Шахтаря» Паулу Фонсеки — 6:2. «Олд Траффорд» залишається для «Роми» проклятим…

До речі, для наставника «МЮ» Сульшера це п'ятий півфінал на чолі команди. У фінали норвежець поки не виходив. Схоже, через тиждень вийде.

«Вільярреал» (Іспанія) — «Арсенал» (Англія) — 2:1 (Трігерос, 5, Альбіоль, 29 — Пепе, 73, з пенальті). На 57-й хвилині вилучений Себальос («Арсенал»), а на 77-й — Капу («Вільярреал»).

Оскільки динамівських колективів у Лізі Європи більше не залишилося (раніше іспанці вибили з розіграшу команди з Києва і Загреба), жереб підсунув «Вільярреалу» лондонський «Арсенал» — колишню команду тренера іспанців Унаї Емері.

До речі, незважаючи на важливість півфінальної дуелі, футболісти «Вільярреала» по дорозі на стадіон прямо в клубному автобусі поспівали пісень. Добре, хоч не попили пива.

І що ви думаєте, зарядилися іспанці, як слід! Вже на 5-й хвилині Трігерос вивів свою команду вперед, а на 29-й — 35-річний Альбіоль подвоїв перевагу Жовтої Субмарини (прізвисько «Вільярреала»).

Незабаром після перерви ситуація лондонського гранда стала близькою до критичної — на 57-й хвилині червону картку отримав півзахисник «Арсенала» Себальос. Але до честі хлопців Мікеля Артети, вони в меншості змогли відіграти один м'яч, а коли рефері вирівняв склади команд, ледь не врятували поєдинок на «Естадіо де ла Кераміка».

Як би там не було, «Вільярреал» перервав безпрограшну серію найрезультативнішої команди турніру (33 м'ячі!) в Лізі Європи, яка налічувала 12 поєдинків, але доля путівки до фіналу ще далеко не вирішена.

Поєдинки-відповіді ½ фіналу Ліги Європи відбудуться в Лондоні і Римі 6 травня.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що в півфіналі Ліги чемпіонів «Реал» вдома зіграв внічию з «Челсі», а «Манчестер Сіті» здолав у Парижі «ПСЖ».