«Зоря» гарантувала собі «бронзу» УПЛ, «Колос» — путівку до єврокубків: відеоогляди матчів

20:58 5 травня 2021
Дніпро-1 — Зоря

У середу, 5 травня, слідом за поєдинком в Маріуполі в рамках передостаннього туру вітчизняної прем'єр-ліги відбулися зустрічі в Дніпрі, Кропивницькому та Полтаві.

Чемпіонат України. 25-й тур

5 травня (середа)

«Ворскла» (Полтава) — «Десна» (Чернігів) — 1:1 (Тілль, 18 — Гітченко, 54). На 86-й хвилині вилучений Якубу («Ворскла»). Молодіжні склади — 3:1.

До очного протистояння в Полтаві суперники, що борються за путівки до єврокубків, підійшли з невеселими серіями. «Ворскла» програла два останні матчі проти «Колоса» і «Динамо» з загальним рахунком 1:8, а «Десна» не знала радості перемог в трьох зустрічах поспіль (з «Минаєм» — 1:3, зі «Львовом» — 0:1 і з «Колосом» — 2:2).

Долю поєдинку на арені імені Бутовського вирішили точні удари футболіста збірної Люксембургу Тілля і захисника гостей Гітченка. «Ворскла» після трьох поразок поспіль в іграх з колективом з Чернігова змогла, дограючи зустріч удесятьох, набрати в протистоянні з «Десною» одне очко, що, втім, не гарантувало полтавчанам (як і підопічним Олександра Рябоконя) путівку до єврокубків.

«Олександрія» — «Колос» (Ковалівка) — 0:2 (Петров, 42, з пенальті, Оріховський, 57). Молодіжні склади — 4:1.

Оскільки газон футбольного поля на стадіоні «Ніка» в Олександрії, який вірою і правдою служив команді з 1998 року, вирішили замінити, підопічні Володимира Шарана приймали «Колос» на арені «Зірка» в Кропивницькому.

Переїзд не пішов олександрійцям на користь. «Колос» продовжив свою вражаючу серію без поразок в УПЛ до дев'яти (!) поєдинків (п'ять перемог, чотири нічиї) і другий рік поспіль представлятиме Україну в єврокубках. «Ворскла» і «Десна» ще можуть наздогнати команду Руслана Костишина, але у колективу з Ковалівки кращі показники в особистих зустрічах з обома суперниками.

«Дніпро-1» — «Зоря» (Луганськ) — 0:1 (Юрченко, 79, з пенальті). На 69-й хвилині вилучений Ігнатенко («Дніпро-1»). Молодіжні склади — 4:2.

До приїзду луганчан підопічні Ігора Йовічевіча в 2021 році програли в УПЛ лише грандам — «Динамо» і «Шахтарю». Не встояв «Дніпро-1», що залишився у меншості, і перед «Зорею», яка втретє в історії гарантувала собі бронзові медалі чемпіонату України (шанси на «срібло» у луганчан — лише теоретичні).

«Динамо» (Київ) — «Маріуполь» — 0: 0. На 51-й хвилині вилучений де Пена («Динамо»). Молодіжні склади — 2:1.