Під дикі крики коментаторів: голкіпер забив фантастичний гол ударом від своїх воріт

13:17 10 травня 2021
Кім Чол Хо

Воротар південнокорейського клубу «Гангнойнг Сіті» Кім Чол Хо (на фото) відзначився шикарним голом у матчі третього дивізіону чемпіонату країни проти «Чхонджу».

На 56-й хвилині зустрічі за рахунку 0:0 25-річний голкіпер гостей спробував, від гріха подалі, вибити м'яч від свого штрафного і зарядив настільки потужно, що з 85 (!) метрів під дикі крики корейських коментаторів вразив ворота суперника.

Щоправда, гол-шедевр стража воріт не допоміг «Гангнойнг Сіті», що займає в лізі переодстаннє місце, зачепитися навіть за нічию. Футболісти «Чхонджу» завдяки влучним ударам на на 67-й і 87-й (з пенальті) хвилинах вирвали перемогу — 2:1.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що в Португалії воротар забив дивовижний гол ударом через усе поле.