Є п'яте «золото»: українські синхроністки продовжують збирати нагороди на ЧЄ в Будапешті

14:35 15 травня 2021
Збірна України з синхронного плавання

Черговим тріумфом збірної України завершилися змагання з артистичного плавання на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті.

Наша команда у складі Марини та Владислави Алэксєєвих, Марти Федини, Катерини Рєзнік, Анастасії Савчук, Аліни Шинкаренко, Ксенії Сидоренко, Єлизавети Яхно, Вероніки Гришко та Анни Носової (запасні — Олеся Дерев'янченко та Софія Мацієвська) ідеально відпрацювала програму в хайлайті та з результатом 95,3000 завоювала «золото». При цьому наші співвітчизниці значно випередили конкуренток — Білорусь, яка стала другою, отримала 86,5667 балів, а Угорщина з «бронзою» набрала лише 79,1000.

Додамо, що це вже четверте «золото» у столиці Угорщини в активі наших синхроністок, що є найкращим результатом в історії виступів на чемпіонатах Європи. Раніше на вищий щабель п'єдесталу пошани піднімалися Марта Федина в індивідуальній першості, а також наша збірна в комбінації та довільній програмі. Також чемпіонами Європи стали юний дует стрибунів у воду Ксенія Байло та Олексій Середа.

Загалом же українські спортсмени завоювали в столиці Угорщини вже 11 нагород (крім 5 золотих, ще 4 срібних та 2 бронзових), що дозволяє посідати в загальному медальному заліку друге місце. Попереду лише Росія, у якої 15 медалей, з яких 10 — вищої проби.