- 00:07 Україна U21 прикро програла Данії на старті Євро-2025: відеоогляд матчу
- 12.06 22:27 Тест «Ресторанний етикет» від тренд-редакторки «ФАКТІВ» Ольги Сметанської
- 12.06 22:00 Незвичайний салат від кулінарки-гастроблогерки Марини Гармаш: смакує зі смаженою картоплею
- 12.06 21:30 Загадкова каблучка на пальці доньки Джолі та Пітта спровокувала чутки про можливі заручини
- 12.06 21:01 Найкращі овочі та фрукти від гіпертонії: обов’язково включіть їх до свого меню
- 12.06 20:45 «Квіткові натюрморти відновлюють нас, як сама природа», — колекціонерка фарфору Людмила Карпінська-Романюк
- 12.06 20:32 Рік рідні сподівались і чекали: на Вінниччині попрощалися з воїном, який прийняв останній бій на Донеччині
- 12.06 20:07 Кабачковий торт із зеленню: приготуйте за цим рецептом і не переживайте за свою талію
- 12.06 19:57 Дівам — «Закохані», Терезам — «Світ», а Тельцям — «Королева Пентаклів»: Таро-прогноз та поради карт на 13 червня
- 12.06 19:43 Не лише не додадуть, а й заберуть: кого з пенсіонерів і чому змусять повернути виплати
- 12.06 19:34 Зеленський назвав умову, коли «москва зазвучить миролюбно»
- 12.06 19:19 «Впевнений, що рф має план»: військовий оцінив загрозу наступу росії з білорусі
11-річна дівчинка відбилася від озброєного насильника, який намагався її викрасти — момент потрапив на відео

В американському місті Вест-Пенсакола (штат Флорида) 11-річна дівчинка зуміла відбитися від насильника, який намагався її викрасти. На сторінці офісу шерифа округу Ескамбія у Facebook було опубліковано відео, зняте вуличною камерою спостереження. Школярка, чиє ім'я не повідомляється, сиділа на траві біля автобусної зупинки, граючи з блакитним слаймом. Через деякий час поруч зупинилася біла машина. З неї вискочив чоловік, який тримав у руці ніж, і кинувся до дитини. Дівчинка спробувала втекти, але зловмисник наздогнав її, схопив і потягнув до автомобіля. Жертва щосили пручалася. В результаті чого обидва вони впали, і дівчинка змогла звільнитися.
Викрадач поспішив поїхати. Однак його незабаром вирахували в ході масштабної пошукової операції, до якої долучилася преса. Через вісім годин педофіла заарештували — попри те, що він перефарбував машину. Ним виявився 30-річний Джаред Пол Станге, який в минулому вже був засуджений за злочин сексуального характеру. На його одязі були виявлені сліди блакитного слайма.
Як повідомляє Fox News, шериф Чіп Сіммонс висловив захоплення хоробрістю дівчинки, виступаючи на прес-конференції. «Вона боролася, боролася і боролася. До тих пір, поки нарешті не зуміла звільнитися … Ось це моя героїня. Вона не здалася «, — сказав він.
У дівчинки, яка пережила шок, залишилося кілька подряпин. Вона також розповіла, що вже бачила цю людину. Два тижні тому він наблизився до неї на зупинці, змусивши «відчути дискомфорт».
1976
Читайте нас у Facebook