Українка Калініна сенсаційно перемогла на «Ролан Гаррос» експершу ракетку світу: відеоогляд матчу

13:48 30 травня 2021
Ангеліна Калініна

На кортах Парижа стартував один з чотирьох турнірів серії «Великого шолома» «Ролан Гаррос» з призовим фондом 34 млн 364 тисячі євро. Відрадно, що право стартувати в основній сітці престижних змагань у столиці Франції отримали одразу п'ять українок — Еліна Світоліна (6-а в рейтингу WTA), Марта Костюк (81-а), Катерина Козлова (159-а), а також Ангеліна Калініна (139-а) та Катарина Завацька (129-а), які успішно подолали кілька раундів кваліфікації.

Автором гучної сенсації на старті основної сітки стала 24-річна киянка Калініна, котра за 1 годину і 28 хвилин зламала опір екс-першої ракетки світу, триразової чемпіонки турнірів «Великого шолому» Анжелік Кербер з Німеччини, яка посідає в світовому рейтингу 27-е місце, — 6:2, 6:4. До речі, у другій партії українка вигравала — 5:0, але ледь не розтринькала свою перевагу. У будь-якому випадку — розумниця!

Четвертий в кар'єрі вихід до другого кола турніру «Великого шолома» приніс Ангеліні, яка виграла 10 з 12 поєдинків проти німецьких тенісисток, 84 тисячі євро призових «брудними». У наступному матчі чемпіонка юніорського Australian Open-2014 в парному розряді Калініна, виграшна серія котрої триває 14 (!) зустрічей, зіграє з американкою Даніель Роуз Коллінс (50-а), яка здолала Сію Ван (145-а) з Китаю — 6:2, 4:6, 6:4.

На жаль, Катерина Козлова припинила боротьбу, програвши 76-й ракетці світу австралійці Айлі Томлянович — 2:6, 4:6.

Ще три наші співвітчизниці — Світоліна, Костюк і Завацька — стартують в основній сітці Відкритого чемпіонату Франції в понеділок, 31 травня. Еліна зустрінеться з маловідомою француженкою Осеан Бабель (1105-я), Марта — з титулованою іспанкою Гарбіньє Мугурусою (13-я), а Катаріна — з Марією Саккарі з Греції (18-а).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що онука українця зіпсувала легендарній Серені Вільямс 1000-й матч у кар'єрі.