Італія — Іспанія: де і коли дивитися онлайн матч ½ фіналу Євро-2020

8:06 6 липня 2021
Італія — Іспанія

У вівторок, 6 липня, в Лондоні на стадіоні «Уемблі» визначиться перший фіналіст Євро-2020. У боротьбі за право зіграти у вирішальному поєдинку зійдуться збірні Італії та Іспанії.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ ІТАЛІЯ — ІСПАНІЯ

Команди на нинішньому турнірі не зазнали жодної поразки. Але якщо Скуадра Адзурра всі свої матчі виграла (Туреччина — 3:0, Швейцарія — 3:0, Уельс — 1:0 у групі, Австрія — 2:1 у додатковий час 1/8 фіналу та Бельгія — 2:1 у чвертьфіналі), продовживши свою унікальну безпрограшну серію до 32 поєдинків, то шлях Іспанії не був настільки простим (Швеція — 0:0, Польща — 1:1, Словаччина — 5:0 у групі, Хорватія — 5:3 у додатковий час 1/8 фіналу та Швейцарія — 1:1 у чвертьфіналі й перемога в серії пенальті).

У майбутньому поєдинку через травми італійцям не допоможе півзахисник Спінаццола (5 матчів на турнірі), який вже переніс операцію, та захисник Флоренці (1 матч), у іспанців під питанням участь півзахисника Сарабії (5 матчів, 2 голи).

Євро-2020. ½ фіналу

6 липня (вівторок)

Італія — Іспанія 22:00 «Україна», «Футбол 1»

Нагадаємо, що переможець італійсько-іспанської дуелі зіграє у фіналі з сильнішим у парі Англія — Данія (7 липня на «Уемблі» в Лондоні).

Усе про Євро-2020: склади команд, турнірні таблиці, стадіони, регламент, призові