«Ворскла» з відбитим пенальті обіграла «Металіст-1925»: відеоогляд матчу УПЛ

21:23 20 серпня 2021
Ворскла — Металіст-1925

У п'ятницю, 20 серпня, матчем у Полтаві стартував 5-й тур чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 5-й тур

20 серпня (п'ятниця)

«Ворскла» (Полтава) — «Металіст-1925» (Харків) — 2:0 (Чеснаков, 41, Ткачук, 55, у свої ворота). На 47-й хвилині Батюшин («Металіст-1925») не реалізував пенальті.

Харківський «Металіст-1925» здобував очки в нинішньому сезоні лише в домашніх матчах, у той же час «Ворскла» поки не програвала в домашніх стінах. Продовжилися обидві серії й після звітного поєдинку.

Відкрили рахунок господарі наприкінці першого тайму, коли капітан команди Чеснаков вдало зловив скидку головою від Скляра й ударом від правого кута штрафного майданчика поцілив у ворота. Щоправда, незабаром після перерви харків'яни отримали шанс відігратися, заробивши пенальті, але Батюшин не зміг переграти голкіпера з 11-метрової позначки. У підсумку, трохи згодом гості пропустили ще один гол, коли Скляр записав на свій рахунок ще одну гольову передачу, простріливши з правого флангу, щоправда, результативний удар по своїх воротах завдав захисник «Металіста-1925» Євген Ткачук. Примітно, що футболіст, який відзначився «самострілом», протягом п'яти років, у 2010--2015-му, захищав кольори саме «Ворскли». Ось такий подарунок своєму колишньому клубу вийшов…

16. «Інгулець» — 1 (4).

Бомбардири: 4 голи — Артем Довбик («Дніпро-1»), Денис Безбородько («Десна»), Руслан Степанюк («Ворскла»); 3 — Владислав Кочергін («Зоря»), Лассіна Траоре («Шахтар»), Андрій Кулаков («Маріуполь»).

Також у 5-му турі будуть зіграні такі матчі: «Верес» — «Минай», «Чорноморець» — «Шахтар», «Дніпро-1» — «Рух» (21 серпня), «Маріуполь» — «Зоря», «Колос» — «Олександрія», «Динамо» — «Десна» (22 серпня), «Львів» — «Інгулець» (23 серпня).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Зоря» зазнала розгромної поразки в Австрії в Лізі Європи.