- 00:05 Клубний чемпіонат світу-2025 з футболу: календар, результати та відеоогляди матчів, розклад телетрансляцій
- 22.06 22:28 Із чим не варто поєднувати плетені сумки: деякі нюанси вас здивують
- 22.06 22:01 Незвичайний джем: вариться так просто, що ви здивуєтеся
- 22.06 21:30 Уся в талановиту маму: Дженніфер Лопес натякнула на захопливу співпрацю з донькою
- 22.06 21:12 «Це самогубство»: експерт про рішення парламенту Ірану закрити Ормузьку протоку
- 22.06 21:01 Зменшує хронічні запалення: корисні властивості бурякового соку, який вважається суперпродуктом
- 22.06 20:45 «У вінку кожна квітка має символічне значення», — колекціонерка фарфору Людмила Карпінська-Романюк
- 22.06 20:33 З перших днів війни пішов боронити країну: в бою на Донеччині загинув нацгвардієць з Київщини
- 22.06 20:08 Фаршировані гриби в духовці: пікантний та вишуканий перекус
- 22.06 19:54 Скорпіонам — «Імператриця», Дівам — «Дев'ятка Кубків», а Левам — «Верховна Жриця»: Таро-прогноз та поради карт на 23 червня
- 22.06 19:44 Російські війська тепер мають технологічну перевагу: ЗМІ про нову тактику ударів дронами
- 22.06 19:34 Екстретя ракетка світу та уродженка москви ледь не влаштували бійку після матчу у Німеччині
У Росії знешкодили підлітка, який готував бійню у школі: до чого тут Україна

У Казані, де навесні цього року 19-річний юнак влаштував бійню у гімназії, вбивши вісьмох учнів та двох дорослих, ФСБ затримала підлітка, який зібрався влаштувати збройний напад у школі, і одразу виявила «український слід».
Як повідомляє «РИА Новости», вдома у підлітка виявили пневматичну гвинтівку, а в історії пошукача — запити про її переробку на бойову зброю та матеріали про збройні напади на освітні заклади.
При цьому школяр заявив, що «до скоєння масового вбивства його схиляв у Telegram Ярослав Овсюк, який проживає в Україні».
Порушено кримінальну справу про приготування до вбивства кількох людей.
Нагадаємо, що восени 18-річний юнак зі зброєю прийшов до одного з навчальних корпусів Пермського державного університету. За деякими даними, він убив вісьмох і серйозно поранив ще кількох людей. Стрілець — Тимур Бекмансуров — загинув. Перед тим, як прийти зі зброєю до вишу, він у соцмережах розповів, чому зважився на такий вчинок, і сказав, що його мотиви не екстремістські, а особисті.
Фото — скріншот.
1315Читайте нас у Facebook