Ривок Німеччини: медальний залік зимових Олімпійських ігор за підсумками 9 лютого

16:20 9 лютого 2022
Медаль Олімпійських ігор у Пекіні

У середу, 9 лютого, на зимовій Олімпіаді у Пекіні розіграли шість комплектів медалей. Після п'яти днів змагань у столиці Китаю на п'єдестал пошани вже піднімалися спортсмени із 23 країн.

На жаль, українські атлети, як і раніше, залишаються без медалей. Наші санкарі Ігор Стахів та Андрій Лисецький у змаганнях двійок опинилися у підсумковому протоколі на 15-й позиції, Дмитро Мазурчук у лижному двоборстві посів 36-те місце, а гірськолижниця Анастасія Шепіленко не фінішувала у слаломі, припустившись у першій спробі помилки на середині спуску.

Лідерство у медальному заліку (за кількістю золотих нагород) захопила Німеччина (5−3-0), за якою розташувалися Норвегія (4−2-4) та Швеція (4−1-2).