Військовий отримав довічне за розстріл інструкторів у навчальному центрі на Чернігівщині
Українського військовослужбовця засуджено до довічного позбавлення волі за умисне вбивство двох інструкторів та замах на вбивство ще одного. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.
Інцидент стався у липні 2025 року під час проходження базової загальновійськової підготовки в одному з навчальних центрів на Чернігівщині.
Чоловік вирішив помститися інструкторам через їхню вимогливість до дисципліни та навчального процесу.
Під час занять з вогневої підготовки на полігоні він відкрив прицільний вогонь по трьох інструкторах. Двоє військовослужбовців загинули на місці від отриманих поранень, ще один вижив завдяки бронежилету, який зупинив кулю.
Нападника зупинили інші військовослужбовці, після чого його затримали правоохоронці.
За даними судово-психіатричної експертизи, обвинувачений усвідомлював свої дії й керував ними.
«Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 9 червня 2026 року його визнано винним за п. 1, 8 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 15, п. 1, 8 ч. 2 ст. 115 КК України та призначено покарання у виді довічного позбавлення волі», — йдеться у повідомленні.
«ФАКТИ» повідомляли про трагедію на Харківщині, де військові в СЗЧ розстріляли людей.
69Читайте нас у Facebook