Гроші закінчилися: Потап та Настя звернулися до мережі
Репер Потап та співачка Настя Каменських, імена яких прибрали з «Алеї зірок» у Києві, вкотре обурили мережу. Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Потап перебуває за кордоном, а згодом до нього приєдналась і Настя Каменських. Навесні пара оголосила про розлучення, але, скоріш за все, це був черговий «трюк» задля привернення уваги до карʼєр артистів, яка пішла на спад.
Згодом Потап і Настя повідомили про відновлення їх дуету. На своїх сторінках у соціальних мережах обидва активно просувають свої виступи, закликаючи на свої концерти російською. Черговий такий анонс на виступи у Латвії та в Америці обурив підписників. Колишні шанувальники обох співаків сміються над тим, що у відео вони називають себе «легендарними» і звертають увагу на російську мову колишніх патріотів.
«Ждем вас!» — підписали відео артисти.
«Одні розчарування… недавно в груди била і співала — „тому що я — Україна…“, а тут „пріхадітє на канцерти, будім веселіть“, — обурилися у коментарях. - Ну таке собі… от чудова українська артистка, але є питання».
.jpg)
«Коли пітух клюнув під с*аку», — констатували у мережі.
«Гроші закінчилися», — підтримали думку.

«А в Україні слабо? — поставили питання. — Для військових».
«Перевзулись, як завжди», — поділилися думкою.
«Легендарные?» — засумнівалися у коментарях.
.jpg)
Раніше реакція репера шокувала мережу.
135Читайте нас у Facebook