ПОИСК
Події

Окупанти вдарили по Сумщині: є поранені, серед яких дитина

14:45 24 червня 2026
У Конотопі удар був по кінотеатру, фото ОВА

У середу, 24 червня, росіяни атакували Сумщину — під ударами були Суми та Конотоп. Зранку російський безпілотник вдарив по автозаправній станції на околиці обласного центру.

Постраждали троє цивільних, які перебували на території. Також пошкоджені автомобілі, повідомив керівник Сумської ОВА Олег Григоров.

Пізніше окупанти вдарили по кінотеатру в центрі Конотопа.

«Відомо щонайменше про двох поранених — жінку та чоловіка. У чоловіка важка травма, медики надають необхідну допомогу», — повідомив Григоров.

РЕКЛАМА

«Кількість постраждалих у Конотопі зросла до чотирьох. Серед них — 11-річна дитина», — уточнив міський голова Конотопа Артем Семеніхін.

Як повідомляли «ФАКТИ», вночі 24 червня росіяни вдарили по Харкову, Балаклії та Глухову. Загинула жінка, ще одна постраждала.

РЕКЛАМА

21

Читайте нас у Facebook

РЕКЛАМА
Побачили помилку? Виділіть її та натисніть CTRL+Enter
    Введіть вашу скаргу
Наступний матеріал
Новини партнерів