Пес-веселун з бутсою в зубах перервав футбольний матч: історія отримала продовження

9:03 29 грудня 2020
Пес перервав матч чемпіонату Болівії з футболу

Матч елітного дивізіону чемпіонату Болівії з футболу між «Стронгест» і «Насьональ» (3:0) на 20-й хвилині другого тайму перервала бездомний собака. Причому пес вибіг на поле з бутсою в зубах і незабаром, сівши на траву, почав гризти взуття, вкрадене у запасного голкіпера команди гостей.

Футболіст «Стронгест» Рауль Кастро швидко знайшов з собакою спільну мову і виніс веселуна з поля, передавши його поліцейському.

Але, як виявилося, найцікавіше сталося потім. За інформацією paginasiete.bo, через два дні фото собаки з'явилося в інтернеті. Його знайшли в центрі Ла-Паса з травмами. Ймовірно, пса збила машина. Про це дізнався той самий Кастро і пообіцяв взяти собаку до себе, як тільки він одужає. Поки ж 31-річний футболіст, вирушаючи на виїзний матч, перевів притулку «Жодною лапою менше» гроші на лікування пса, який отримав кличку Качіто.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що турецький пес перервав поєдинок за участю української команди.