Українська чемпіонка Європи розповіла про свій страшний діагноз

18:02 14 лютого 2021
Валерія Юзьвяк

Дворазова чемпіонка Європи і бронзовий призер світової першості з художньої гімнастики Валерія Юзьвяк повідомила про свій страшний діагноз, інформує segodnya.ua. У 21-річної спортсменки діагностували рабдоміосаркому — агресивну злоякісну пухлину.

Спортсменка зізналася, що їй потрібне дороге лікування в Німеччині, однак є високі шанси на одужання, тому просить своїх уболівальників про підтримку.

Валерія Юзьвяк починала займатися художньою гімнастикою в рідному Ужгороді. У 2014 році дівчина пробилася в збірну України, проте на Олімпійські ігри 2016 їздила в статусі запасної.

На проведеному в листопаді минулого року в Києві чемпіонаті Європи вихованка Школи Дерюгіних Юзьвяк завоювала золоту медаль у вправі з п'ятьма м'ячами, а також «срібло» у вправі з обручами і булавами. Крім того, Валерія разом з Анастасією Возняк, Марією Височанською, Маріолою Бондарчук і Діаною Баєвою стали бронзовими призерами в груповому багатоборстві, що дозволило українкам завоювати золоту нагороду в командному заліку.

Валерія Юзьвяк (в центрі) з медаллю чемпіонату Європи

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що екс-біатлоністка збірної України Мар'яна Брикайло перемогла рак і чекає народження дитини.