Молодіжна збірна України зіграла внічию з Узбекистаном у Туреччині: відео матчу

18:00 27 березня 2021
Руслан Ротань

У суботу, 27 березня, молодіжна збірна України провела другий матч в рамках турніру Antalya Cup-2021. Суперником підопічних Руслана Ротаня виступила олімпійська збірна Узбекистану.

Відзначимо, що обидві команди з поразки стартували на турнірі. «Жовто-сині», ведучи в рахунку проти Болгарії, пропустили два м'ячі в кожному з таймів і поступилися (1:2), а футболісти Узбекистану й узагалі не змогли забити Словаччині (0:2).

Україна U21 — Узбекистан U23 — 1:1

Україна: Чекотун, Бражко, Снурніцин, Драмбаєв, Алефіренко, Желізко, Очеретько, Притула, Брагар, Мудрик, Ісаєнко.

Запасні: Вівчаренко, Таловєров, Сємілєт, Кухаревич, Судаков, Супряга, Бондаренко, Батагов, Кащук, Сич, Ярмолюк.

Голи: Бражко (31, з пенальті) — (50).

«Жовто-сині» відкрили рахунок у першому таймі завдяки реалізованому динамівцем Бражком пенальті, але незабаром після перерви пропустили також після стандартного положення. У підсумку матч так і завершився результативною нічиєю, і підопічні Руслана Ротаня продовжують обходитися без перемог в Туреччині.

Повне відео матчу

Нагадаємо, що участь в Antalya Cup-2021, чинним переможцем якого є наша збірна, розглядається як етап підготовки до відбіркового турніру ЧЄ-2023 (U21), який почнеться для «жовто-синіх» 3 вересня. Разом з українцями боротьбу за путівку на європейську першість поведуть Франція, Сербія, Північна Македонія, Фарерські острови та Вірменія.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, де дивитися в прямому ефірі матч відбору на ЧС-2022 Україна — Фінляндія .