- 10:44 У разі звільнення на пенсію можна вийти достроково, але є умови: у ПФУ пояснили нюанси
- 10:24 Нарешті це зробила: Jerry Heil двічі відкладала премʼєру нової пісні
- 09:56 Окупанти били вночі дронами та «Іскандерами»: під удари потрапили Донецька, Дніпропетровська та Харківська області
- 09:31 Українська медалістка Олімпійських ігор-2024 стала мамою
- 09:06 Безпілотники масовано атакували Крим: вибухи лунали в Сімферополі, Севастополі, Євпаторії, Алушті, Феодосії
- 08:42 Ізраїль атакував Іран і чекає на удар у відповідь
- 08:17 Овнам — енергія, Ракам — емоції, а Левам — творчість: гороскоп на 13 червня для всіх знаків Зодіаку
- 00:07 Україна U21 прикро програла Данії на старті Євро-2025: відеоогляд матчу
- 12.06 22:27 Тест «Ресторанний етикет» від тренд-редакторки «ФАКТІВ» Ольги Сметанської
- 12.06 22:00 Незвичайний салат від кулінарки-гастроблогерки Марини Гармаш: смакує зі смаженою картоплею
- 12.06 21:30 Загадкова каблучка на пальці доньки Джолі та Пітта спровокувала чутки про можливі заручини
- 12.06 21:01 Найкращі овочі та фрукти від гіпертонії: обов’язково включіть їх до свого меню
Росія не отримає воду для Криму навіть у силовий спосіб, — Резніков

Росії, якщо та спробує силовим шляхом «добути» воду для окупованого нею Криму, де катастрофічно міліють водосховища, це «просто так» не вдасться.
Про це «Українській правді» заявив віце-прем'єр — міністр з питання реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.
Журналісти поцікавилися, що буде, якщо російські війська рушать на Херсон, бажаючи отримати доступ до відповідної інфраструктури.
«Вода — це ресурс. Тут ми можемо говорити про теоретичну війну за ресурс, який називається водою. Але не треба забувати, що цей канал рукотворний, він не є природним. Його легко було свого часу зруйнувати, тому що він рукотворний. І він тягнеться від реального наповнення, там, де є дебіт води. Тобто їм доведеться до Дніпра доходити? На північ країни, щоб всюди контролювати цю воду? Це не реально. Це пів країни треба захопити», — зазначив міністр.
Говорячи про сили, які є у Росії, Олексій Резніков назвав мільйон солдатів ЗС РФ на 144-мільйонну країну, які ще й «кордони тримати» маютьі. У України, за його словами, 250 тисяч бійців ВСУ, 50 тисяч Нацгвардейцев і ще люди, які пройшли бойові дії на Донбасі.
«Я вже не кажу про інших українців, які теж захищатимутьсвою землю. Це буде дуже дорога історія для Росії. І тут головне питання — навіщо? Так просто воду вони не отримають навіть у силовий спосіб. Їм належить пролити кров російських солдатів», — сказав він.
Ексклюзивне інтерв'ю з колишнім командувачем Європейським командуванням збройними силами США і верховним головнокомандувачем Об'єднаними збройними силами НАТО у Європі генералом ВПС США у відставці Філіпом Брідлавом про можливість нової російської агресії читайте на сайті «ФАКТІВ».
Фото Олексія Резникова із соціальних мереж.
507Читайте нас у Facebook