«Мілан» принизив «Юве» з Кріштіану Роналду в матчі за Лігу чемпіонів: відео розгрому

8:01 10 травня 2021
Ювентус — Мілан

На стадіоні в Турині відбулася принципова битва в чемпіонаті Італії між «Ювентусом» і «Міланом», що борються за путівки в Лігу чемпіонів (місце в топ-четвірці). Кріштіану Роналду проти Златана Ібрагімовича: 75 років на двох!

У протистоянні грандів серії А колишня команда Андрія Шевченка на полі суперника розібрала екс-чемпіона Італії (титул достроково забезпечив собі «Інтер») на запчастини — 3:0 (Діас, 45+1, Ребич, 78, Томорі, 82). До речі, перевага «червоно-чорних» у рахунку могла бути ще більш принизливою для Старої Синьйори, але на 58-й хвилині Кессі не реалізував пенальті, програвши дуель польському голкіперу «Юве» Щенсни (п'ятий нереалізований «Міланом» 11-метровий удар у сезоні!)

До речі, «Мілан» не міг обіграти туринців на їхньому полі цілих 10 років. З тих пір, як в березні 2011-го (ще на старому стадіоні) виграв — 1:0 завдяки точному удару… нинішнього головного тренера «Наполі» Дженнаро Гаттузо. З великим рахунком «Юве» взагалі не програвав удома «Мілану» з 2010 року.

Додамо, що за свій успіх міланці заплатили травмою Златана Ібрагімовича, який змушений був покинути поле на 66-й хвилині.

Становище лідерів серії А за три тури до фінішу: 1. «Інтер» — 85; 2. «Аталанта» — 72; 3. «Мілан» — 72; 4. «Наполі» — 70; 5. «Ювентус» — 69; 6. «Лаціо» — 64 (гра в запасі).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Руслан Малиновський забив за «Аталанту» черговий гол-красень у чемпіонаті Італії.