Українець Безус став героєм матчу чемпіонату Бельгії: відео голів

17:02 16 травня 2021
Роман Безус

«Гент», кольори якого захищають українці Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун, вдруге поспіль обіграв «Остенде» в чемпіонаті Бельгії. Цього разу підопічні Хейна Ванхазебрука розгромили суперника, що залишився на 34-й хвилині в меншості, в гостях — 4:0. При цьому Безус оформив «дубль», а Яремчук, котрого викликали до збірної України для підготовки до Євро-2020, відзначився сьомою в сезоні гольовою передачею (Пластун всю зустріч провів у запасі).

Саме українці організували перший гол «Гента» на 20-й хвилині: Яремчук віддав класний пас, а пас Безус після виходу один на один з голкіпером вразив ворота суперника шикарним ударом-«черпаком».

0:1 Безус (20-а хв.)

Вдруге Безус відзначився за рахунку 2:0, коли на 66-й хвилині спрямував м'яч у сітку воріт «Остенде» з лінії воротарського майданчика.

0:3 Безус (66-а хв.)

Зазначимо, що Роман Яремчук в нинішньому чемпіонаті Бельгії забив 19 м'ячів і віддав сім результативних передач, в активі Романа Безуса — п'ять точних ударів і чотири ассисти.

До речі, другий поспіль успіх дозволив «Генту» з 32 очками очолити турнірну таблицю турніру плей-офф за путівку в Лігу конференцій (5--8-е місця). Щоправда, у «Мехелена» (31 очко) і «Стандарда» (28) на одну гру менше (у «Остенде» — 30 пунктів).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Роман Безус за три хвилини оформив «дубль» у ворота «Шарлеруа».