- 18:25 Король Чарльз надіслав чіткий меседж принцу Гаррі та Меган Маркл
- 17:57 Знову з де Рамон, і знову у «дивному» наряді: Бреда Пітта з дівчиною «застукали» у центрі Нью-Йорку
- 17:55 Українці з інвалідністю можуть отримати до 800 тис. грн: що потрібно зробити
- 17:52 Готова допомогти: популярна співачка звернулася до Вєрки Сердючки
- 17:22 Окупанти розгорнули наступ на Дніпропетровщину з трьох боків: що далі
- 16:54 Люди радіють: популярна співачка опинилася у центрі ракетних обстрілів у Ізраїлі
- 16:49 Потап підтримав Сердючку і «загримів» у лікарню
- 16:23 Ескалація на Близькому Сході може збільшити доходи росії від продажу нафти, — аналітики
- 16:01 Кохання сильніше за ракети: у Мережі обговорюють весілля онуки останнього шаха Ірану, яка вийшла заміж за єврея
- 15:54 Коли рахунок йде на секунди: популярні акторки пройшли курс тактичної медицини
- 15:36 Віктор Скрипник знову очолив команду української футбольної прем'єр-ліги, з якою двічі брав медалі
- 15:24 «Влаштував варварське вторгнення»: соратник Трампа розкритикував путіна
У Закарпатті десятки людей всю ніч шукали дітей, які загубилися у лісі

В Україні — чергова НП, пов'язана з дітьми. Якщо днями рятувальники та волонтери шукали хлопчика, який відстав від групи, що йшла на Говерлу, то тепер у Закарпатській області в лісі заблукали четверо дітей ромської національності.
Як повідомляють в обласному главку ДСНС, близько першої години ночі у четвер, 19 серпня, черговий поліцейський повідомив рятувальникам, що 18 серпня під час збору ягід та грибів у лісовому масиві біля села Порошково Ужгородського району заблукали діти.
Як повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, життя дітей під загрозою — вночі температура у лісі опускалася до 9 градусів.
У лісі шукають Миколу — 6 років, Людмилу — 5 років, Машу — 7 років, Даніелу — 8 років.
«Микола — чорнявий, худорлявий. Одягнений у чоботи, светр чорного кольору, чорні спортивні штани. Людмила — блондинка, худа. Одягнена у синє плаття і чобітки. Маша — блондинка, худа. Одягнена у спортивку і чобітки. Даніела — світловолоса, худенька. Одягнена у чорну сукню і чобітки», — йдеться у повідомленні.
Ранком четверга пошуки дітей продовжилися. До них залучали 73 особи та 8 одиниць техніки, у тому числі і коптери. У пошуках задіяні співробітники надзвичайної служби, поліцейські, кінологи, місцеве населення та працівники лісового господарства.
А близько 9 ранку співробітники ДСНС знайшли дітей. Стан їнього здоров'я задовільний. Малюків привезли до населенного пункту та передали поліції.

Нагадаємо, що хлопчика, нещодавно зниклого у Карпатах, знайшли волонтери. Вони рухалися маршрутом у бік гори Кукул і знайшли дитину на відстані більше 2 км від місця його зникнення — поруч із Закарпаттям.
Фото: https://ua.depositphotos.com.
1329Читайте нас у Facebook