- 20:06 Ідеальний медовик, який завжди виходить: приготуйте, бо дуже смачно
- 19:46 Мобілізація по-новому: що змінилося з травня для військовозобов’язаних
- 19:19 Як припинити пити: відомий блогер попросив про допомогу
- 19:12 Міськрада Одеси витрачає мільйони бюджетних коштів на проектування, хоча я готовий оплатити роботи на Інклюзивному пляжі приватним коштом, — Юрій Дегас
- 18:59 Дівам — «Паж Кубків» та несподівані новини, Козерогам — «Сімка Мечів» і обережність: Таро-прогноз на четвер, 15 травня
- 18:31 Шансів немає: Букінгемський палац підтвердив підозри щодо принца Гаррі та Меган Маркл
- 18:12 Незвичайно, але ефективно: чому досвідчені городники радять підживити перець… пшоном
- 17:59 «Я відключився секунд на вісім»: батька гравця збірної Нідерландів відправили в нокаут просто на футбольному полі
- 17:47 Як водію уникнути штрафу за непристебнутий ремінь безпеки: важливий нюанс
- 17:40 Міжнародний аудит виявив в НАБУ роздуті штати та провали розслідувань у сфері оборони, — експерт
- 17:21 Банки знову обмежать карткові перекази: коли це трапиться і чого очікувати
- 17:19 Застава у 570 мільйонів для бізнесмена: Печерський суд Києва б’є нові рекорди — заява адвокатів
Світоліна у матчі, що розтягнувся майже на добу, перемогла в Чикаго суперницю з Франції

Найсильніша тенісистка України Еліна Світоліна, яка завоювала «бронзу» Олімпійських ігор, перемогою завершила в третьому колі турніру WTA 250 в Чикаго (США) матч, що розтягнувся майже на добу.
Зустріч проти 24-річної француженки Фіони Ферро (80-а) 26-річна одеситка почала ще о першій годині ночі за Києвом 25 серпня, але за рахунку 4:4 в першому сеті поєдинок був перерваний через настання темряви. Догравання матчу почалося в середу о 20:30. У підсумку Світоліна здолала уродженку Бельгії — 6:4, 6:4 (а ще заробила 5 800 доларів) і у чвертьфіналі турніру битиметься ще з однією представницею Франції, експершою ракеткою світу в парному розряді Крістіною Младенович (57-а).
Нагадаємо, що ще одна українська тенісистка Марта Костюк (56-а), яка перемогла естонку Кайю Канепі, оскаржить 26 серпня путівку до півфіналу в протистоянні з Варварою Грачовою (88-а) з Росії.
Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Еліна Світоліна покуштувала в Чикаго український борщ.
Фото Jessie48
505Читайте нас у Facebook