- 19:42 Спалили наступного дня: окупанти втратили вражаючу техніку, на яку робили ставку під час штурмів
- 19:15 Його підрозділ відіграв ключову роль в операції ЗСУ на Курщині: ЗМІ про вбивство полковника Воронича
- 18:57 Зможете зекономити на побутовій «хімії»: блогерка Марина порадила рецепт «чудо-пасти» для дому
- 18:33 З 1 серпня штрафувати ФОП будуть на повну: перестають діяти знижки при порушенні одного важливого закону
- 18:09 Росіяни вдарили по Слов'янську з РСЗВ «Торнадо-С»: є жертви та руйнування
- 17:54 Хочуть взяти Оріхів і просуватися на Кам’янське та Комишуваху: військовий розповів про дуже важку ситуацію на фронті
- 17:46 Російські «дроноводи» вбили однрічного хлопчика на Херсонщині — ЗСУ помстилися
- 17:31 Мрії про американське світське життя не справдилися: Меган Маркл знову лютує
- 17:01 Ворог завдав авіаудару по передмістю Сум: загинули двоє людей, є руйнування
- 16:32 Трамп має секретну зброю, яка може залишити путіна беззахисним
- 15:52 Поради від Гали з Німеччини: таких огірочків ви ще не пробували — малосольні — але зберігаються всю зиму
- 15:33 Миротворчі сили в Україні готові до дій: Макрон зробив заяву
«Як раніше, вже не буде»: Гетманцев попередив податківців

Як раніше, вже не буде. З таким посланням звернувся до спільноти у своєму телеграм-каналі голова парламентського Комітету з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, коментуючи події, що відбуваються навколо боротьби з так званими «скрутками».
Зокрема, нардеп звернув увагу, що наразі у податковій службі відбуваються незворотні процеси, метою яких є припинення схем системного ухилення від сплати ПДВ.
За словами парламентаря, на податківців, які прагнуть продовжувати заробляти на таких схемах, чекає в'язниця та «всенародна слава».
Хто хоче на цьому заробити, знайте: якщо візьмете з людей хоч копійку, ніхто вам не допоможе. Скінчиться в'язницею! Про всіх виявлених корупціонерів заявлятиму відкрито й публічно!" - попередив нардеп.
Платників податків, своєю чергою, Гетманцев закликав інформувати про всі випадки порушення їхніх прав та не вірити тим, хто прагнутиме зберегти наявний статус-кво у питанні ухилення від сплати податків.
«Якщо Вам пропонують „послугу“ — знайте, це у минулому. Ті, хто це робить, — шахраї. Якщо Ви відчуваєте, що Ваші права порушують податківці, прошу, звертайтеся. Почую кожного» — запевнив Гетманцев.
Нагадаємо, в останні дні ЗМІ та деякі телеграм-канали рясніють новинами про те, що в регіонах почалася масштабна операція з боротьби з так званими «скрутками» та фіктивним ПДВ.
Читайте нас у Facebook